NOWE POŻYCZKI

FIRMA PIERWSZA POŻYCZKAILOŚĆ DNIDECYZJA
SPRAWDŹpłatna30do 15 minut
SPRAWDŹpłatna30do 15 minut
chwilowkomatSPRAWDŹdarmowa30od 5 minut
polozyczkaSPRAWDŹdarmowa30do 15 minut
alrgotowkaSPRAWDŹdarmowa30do 15 minut
crediloSPRAWDŹpłatna30do 5 minut
SolvenSPRAWDŹdarmowa30do 15 minut
kredyt zenSPRAWDŹdarmowa61do 15 minut
miloan pozyczkaSPRAWDŹdarmowa30do 15 minut
SPRAWDŹdarmowa60do 15 minut
halopozyczkaSPRAWDŹdarmowa30od 15 minut
wandooSPRAWDŹdarmowa30do 15 minut
credit starSPRAWDŹpłatna90od 10 minut
moneymanSPRAWDŹdarmowa900do 15 minut
lime kredytSPRAWDŹpłatna30od 5 minut
freezlSPRAWDŹdarmowa30od 15 minut
ekassaSPRAWDŹpłatna56do 15 minut
vissetSPRAWDŹdarmowa30od 15 minut
finansowe posiłkiSPRAWDŹdarmowa30od 15 minut
increditSPRAWDŹdarmowa61od 20 minut
ExtraportfelSPRAWDŹdarmowa45od 5 minut
dopozyczkaSPRAWDŹdarmowa60od 15 minut
tani kredytSPRAWDŹdarmowa30od 15 minut
banknotSPRAWDŹpłatna120od 5 minut
creditSPRAWDŹdarmowa30od 15 minut
filarumSPRAWDŹdarmowa30od 15 minut
łatwy kredytSPRAWDŹdarmowa30od 15 minut
pozyczkomatSPRAWDŹdarmowa35od 10 minut
szybka gorowkaSPRAWDŹdarmowa60od 15 minut
pozyczka plusSPRAWDŹpłatna (10 zł)65od 15 minut
alfa kredytSPRAWDŹdarmowa30od 15 minut
soho creditSPRAWDŹdarmowa30od 15 minut
kobieta z kasaSPRAWDŹdarmowa35do 5 minut
super creditSPRAWDŹpłatna365do 5 minut
modna pozyczkaSPRAWDŹpłatna (10 zł)30od 5 minut
fenikoSPRAWDŹpłatna120do 24 godzin

Nowe pożyczki i chwilówki w powyższym zestawieniu, to oferty nowych i dotychczasowych firm pożyczkowych. W tym drugim przypadku, ich zamieszczenie na nowo pożyczkowej liście, wynika z dystrybucji nowego lub zmodyfikowanego produktu. Ma to związek z oferowaniem przez dotychczasowych pożyczkodawców zupełnie nowych pożyczek głównie darmowych dla nowych klientów. Firmy pożyczające z długim stażem na rynku, modyfikują także swoje oferty pod względem czasu spłaty pożyczanych pieniędzy. Z tego powodu można i należy traktować je jako nowe pożyczki niosące ze sobą dodaną wartość dla klientów.

Można przyjąć założenie, iż tendencja w oferowaniu darmowych chwilówek i pożyczek będzie się nadal utrzymywać. Poza psychologicznym aspektem pożyczania za darmo, pozostaje także wymierny, bezkosztowy walor takiego produktu finansowego. Prawie zupełnie nieznany w ofertach banków, przyjął się znakomicie wśród prywatnych firm oferujących pożyczki z krótkim okresem spłaty.
Ale i tutaj jesteśmy świadkami modyfikacji i unowocześniania takich pożyczek, zarówno pod kątem ich dostępności online, jak też wydłużania czasu przeznaczonego na ich spłatę.

Jeszcze rok temu, nikomu nie przyszłoby do głowy, że można pożyczyć za darmo pieniądze na dwa miesiące. Dziś takie oferty są dostępne. Wyznaczają kolejny pułap dla nowych pożyczek i ich oferentów. Znajdują też uznanie wśród osób ceniących sobie wydłużony maksymalnie okres spłaty. Z jednej strony, to środki zamrożone i pozornie niedochodowe dla firmy pożyczkowej. Z drugiej zaś, większe szanse dla pożyczkobiorcy na uskładanie kapitału na spłacenie zadłużenia.

Nowe pożyczki to także modyfikacje płatnych ofert. Podmioty zatwardziałe w odpłatnym pożyczaniu a także te pożyczające za darmo, dodają możliwość refinansowania zadłużenia. Sondują też rynek pod kątem zmniejszania kosztu pożyczanych środków. Z jednej strony jest to skutek ustawy antylichwiarskiej. Z drugiej zaś, chęć i konieczność bardziej skutecznego konkurowania na polskim rynku pożyczek pozabankowych. Czy o takich ofertach możemy powiedzieć, że są to nowe pożyczki ? Z jednej strony nie, gdyż produkt jest znany i mający swój, czasami długoletni staż. Z drugiej zaś całkiem odmieniony i dostosowany do nowych wymagań rynku pożyczkowego. Z tego też względu osoby szukające nowych ofert pożyczkowych, nie powinny omijać pożyczkodawców seniorów.

Odmienną ofertę stanowi pożyczka z bonusem konkursowym, gratyfikacją za polecenie lub profitem płynącym z korzystania z niej po raz kolejny. Taką ofertę trudno sklasyfikować jako nową pożyczkę. Jej parametry kosztowe i czas spłaty w zasadzie się nie zmieniły i poza wyżej wymienionymi cechami, jest to ta sama stara pożyczka.