Category Archives: pożyczki

Pożyczka na krótko i najtaniej

      Możliwość komentowania Pożyczka na krótko i najtaniej została wyłączona

Potrzeba krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy, to często także dylemat, gdzie najbardziej opłaca się to zrobić. Czy spełniać liczne formalności bankowe, czy też pójść na łatwiznę, składając wniosek u prywatnego pożyczkodawcy. Pożyczka na krótko w takiej sytuacji wydaje się łatwiejszą i o wiele tańszą. Jak jest w rzeczywistości, sprawdzamy dokonując oceny istniejących… Read more »

Jak pożyczyć pieniądze za darmo ?

      Możliwość komentowania Jak pożyczyć pieniądze za darmo ? została wyłączona

Dla szukających tanich pożyczek a w szczególności tych bezpłatnych, napisałem poniższy artykuł. Jest on odpowiedzią na pytanie, jak pożyczyć pieniądze za przysłowiowe 0 zł. Pokusiłem się też o przygotowanie kryteriów decydujących o możliwości skorzystania z takich, pożyczkowych okazji. Pozabankowi oferenci – źródło darmowych pożyczek Palmę pierwszeństwa w bezpłatnym pożyczaniu, dzierżą… Read more »

Pożyczka na kurs językowy

      Możliwość komentowania Pożyczka na kurs językowy została wyłączona

Nauka języka obcego często związana jest z kosztami. Korepetycje trwające nieraz długi czas, absorbują środki z domowego budżetu. Pożyczka na kurs językowy może być wtedy pomocną w ich finansowaniu. W artykule podpowiadam, jakimi kryteriami należy kierować się przy jej wyborze. Zerknij też na ranking pożyczek Bez znajomości angielskiego ani rusz… Read more »

Jaka pożyczka pozabankowa na długo ?

      Możliwość komentowania Jaka pożyczka pozabankowa na długo ? została wyłączona

Dylemat szukających sporadycznie i tych, którzy czynią to od dłuższego czasu bezskutecznie. Jaka pożyczka pozabankowa jest najlepsza pod kątem długiego okresu spłaty i łatwo osiągalna ? Każdy w poszukiwaniu takowej kieruje się swoimi kryteriami. Niektóre z nich przedstawiam w poniższym wpisie, dodając też takie, spełniające tytułowe parametry. Zobacz pożyczki na… Read more »

Karta Trzynastka 3000 zł na 30 dni za 0

      Możliwość komentowania Karta Trzynastka 3000 zł na 30 dni za 0 została wyłączona

Do grona firm chwilówkowych i podmiotów z odnawialną linią pożyczkową dołącza Yolo S.A. ze swoją kartą. To na niej znajdują się przyznane w ramach puli środki i dzięki niej mogą być wydawane według potrzeb. Karta Trzynastka to nic innego, jak przyznany limit pożyczkowy, który możemy dowolnie wykorzystywać, a jeśli tego… Read more »

Pożyczka na 0 procent od Inbanku

      Możliwość komentowania Pożyczka na 0 procent od Inbanku została wyłączona

W sukurs eurobankowym wypożyczkom przychodzą pożyczki Inbanku. A w zasadzie jego estońskiego oddziału, który rozpoczął właśnie działalność w Polsce. Oprócz atrakcyjnie oprocentowanych lokat, bank oferuje także produkty kredytowe. Pożyczka na 0 procent dostępna jest w jego ofercie z czteromiesięcznym okresem spłaty i zaciągana całkowicie online. Charakterystyka produktu Inbankowa pożyczka to… Read more »

Lista darmowych pożyczek

      Możliwość komentowania Lista darmowych pożyczek została wyłączona

Powiększa się z miesiąca na miesiąc. Kolejne firmy chcą na niej zaistnieć, kusząc klientów darmowym pożyczaniem. Lista darmowych pożyczek robi się coraz dłuższa, ciesząc szczególnie tych, którzy za pożyczanie pieniędzy nie chcą płacić. I w kontekście powyższego wydaje się to być dla firm stałym już trendem i wzorcem efektywniejszego konkurowania… Read more »

Multipożyczka z multi ofertą online

      Możliwość komentowania Multipożyczka z multi ofertą online została wyłączona

Liczba serwisów agregujących dostawców usług, producentów, tudzież handlowców, rośnie jak grzyby po deszczu. To bez wątpienia jeden z najłatwiejszych sposobów wyszukiwania najlepszych ofert. Takim serwisem jest też Multipożyczka pośrednicząca pomiędzy pożyczkodawcami a osobami chcącymi skorzystać z najlepszych, dostępnych opcji pożyczkowych. Wydaje się to być dobrym rozwiązaniem, zarówno dla tych którzy… Read more »

Dokumenty do wniosku o pożyczkę, czyli jakie ?

      Możliwość komentowania Dokumenty do wniosku o pożyczkę, czyli jakie ? została wyłączona

Czy dokumenty potwierdzające uzyskiwane dochody trzeba zawsze przedstawiać firmie pożyczkowej ? Czy zamiast dowodu osobistego można posługiwać się przy wnioskowaniu innym dokumentem ? Co zrobić, jeśli nie mam zaświadczenia o zatrudnieniu, gdyż pracuję na czarno ? Jakie dokumenty do wniosku o pożyczkę należy dołączyć, a kiedy można zadeklarować jedynie, że… Read more »

Jak przedłużyć pożyczkę ?

      Możliwość komentowania Jak przedłużyć pożyczkę ? została wyłączona

Dylemat, jak przedłużyć pożyczkę pojawia się wraz z problemami z jej spłatą. Wynikają one między innymi z przecenienia możliwości, co do uregulowania zadłużenia, zaciągnięcia zbyt dużej kwoty pożyczkowej, braku dyscypliny w gospodarowaniu własnymi finansami a także z przyczyn losowych. W poniższym artykule postarałem się zebrać możliwe sposoby odpowiadające na tytułowe… Read more »