Darmowe pożyczki w czerwcu 2017

      Możliwość komentowania Darmowe pożyczki w czerwcu 2017 została wyłączona

Przed nami kolejny miesiąc i darmowe pożyczki w czerwcu 2017 roku, które wzbogaciły się o nowego oferenta. Dla szukających tego typu okazji, to ponad 30 firm skłonnych nie pobierać opłat od nowych klientów. Tym samym stanowią niewątpliwie najlepszą, pożyczkową alternatywę.

Oferty warte uwagi ze względu na szybkość obsługi i zerowe koszty: MILOAN, MONEY MAN, ALE GOTÓWKA

Majowy debiutant pożyczkowy w czerwcu powiększa grono darmowych pożyczkodawców

Mowa jest tu oczywiście o Miloanie. Od początku rozpoczęcia działalności, firma ta chlubiła się najniższymi kosztami pożyczania pieniędzy. Ten aspekt okazał się być zapewne niewystarczający dla przyciągnięcia większej rzeszy pożyczkobiorców. Można tak wnioskować z decyzji arbuzowego pożyczkodawcy, który zaczął udzielać chwilówki za darmo dopiero teraz po pięciu miesiącach od czasu swego debiutu na rynku.
Fakt ten udowadnia tezę, iż najszybszą drogą na zwiększenie ilości klientów, jest zaoferowanie im pożyczek za darmo. Profitem tego sposobu będzie powiększona baza pożyczkobiorców, po części powracający w przyszłości klienci a także ci, którzy skorzystają z przedłużenia okresu spłaty.
W Miloanie pożyczymy 1500 złotych z zerową opłatą na 30 dni.
Przeczytaj też: Jak pożyczyć pieniądze za darmo ?

Darmowe pożyczki w czerwcu 2017

Money Man z większą, darmową kwotą pożyczkową

Większe kwoty na darmowe pożyczki w czerwcu 2017 zaczął oferować Money Man. Rosną one z 1000 na 1500 złotych dla nowych klientów. Tym samym firma ta awansuje w naszym rankingu kilka pozycji w górę. 50% wzrost darmowej kwoty pożyczkowej na pewno robi różnicę. To szansa na pozyskanie nowej klienteli oczekującej większych sum do pożyczenia, jak też szybkiego rozpatrzenia wniosku. W tym ostatnim aspekcie Money Man wydaje się być jednym z pożyczkowych liderów. Odpowiedź o przyznanych środkach udzielana jest w iście ekspresowym tempie.
Przeczytaj też: Gratisowe pożyczki na moneyman.pl

Czerwiec miesiącem przedwakacyjnego pożyczania

W obliczu nadchodzących wakacji, darmowe pożyczanie cieszyć się będzie zapewne niesłabnącym powodzeniem. Trend ten starają się wykorzystać już teraz niektóre firmy. Takim przykładem może być Vivus z jego ofertą darmowego bonu 500 zł do wykorzystania na fly.pl. Oferta kierowana jest zarówno do nowych, jak też powracających klientów. Wydaje się być bardzo korzystna przy planowaniu i finansowaniu letniego wypoczynku. Ciekawi mnie, czy konkurenci Vivusa  pójdą w jego ślady. Dotychczasowe promocje na bonusy i wygrane w konkursach w innych firmach, stanowią o wiele mniejsze atrakcje. Oferowanie zakupowego lub turystycznego bonu do pożyczki, wydaje się być wobec powyższego o wiele lepszym rozwiązaniem. 500 złotowy bon od Vivusa dostępny będzie do 30 czerwca dla wszystkich klientów.

Podobne wpisy: