Nowa pożyczka przez Internet – banknot.pl

Banknot.pl, to nowa pożyczka przez Internet w postaci odnawialnej linii pożyczkowej z limitem kwoty możliwej do pożyczenia od 500 do 5000 złotych. Ten rodzaj pożyczki możemy przyrównać do znanej pożyczki w koncie bankowym zwanej debetem lub limitem w koncie. Na podobnej zasadzie działa pożyczka przez Internet w ofercie banknot.pl.

Link do strony pożyczkodawcy BANKNOT

Przyznana klientowi linia pożyczkowa stanowi jednocześnie maksymalną, możliwą kwotę do pożyczenia. Każda spłata tej kwoty lub jej części automatycznie powiększa środki dostępne do uzyskania przy kolejnych pożyczkach. Firma narzuca minimalną kwotę wskazaną na wyciągu do spłaty. Jej wynagrodzenie, to odsetki za wykorzystane limity, czyli pożyczone kwoty pieniędzy w określonym czasie. Ich wykorzystanie w ramach dostępnej puli, możliwe jest w okresie 12 miesięcy od podpisania umowy. Terminowe (wymagalne, minimalne) kwoty do spłaty nie powinny sprawiać żadnych problemów osobom korzystającym z linii pożyczkowej. Jest to również, według zapewnień firmy, okazja do budowania nowej, pozytywnej historii kredytowej w bazach danych.

Ile kosztuje pożyczka przez Internet na banknot.pl ? Jej koszt jest porównywalny, a w wielu przypadkach o wiele niższy, aniżeli u konkurencji oferującej typowe chwilówki internetowe. Dla porównania weźmy kwotę 1500 złotych do pożyczenia na okres 30 dni. Koszt miesięczny tej pożyczki na banknot.pl wyniesie 225 złotych, na viasms.pl – 313 złotych, pozyczkomat.pl – 397,50 złotych, kasatak.pl – 450 złotych, szybka-moneta.pl – 375 złotych.

Linia pożyczkowa, czy też limity odnawialne, to coraz popularniejsza oferta firm pozabankowych. Obok zwykłych chwilówek i pożyczek ratalnych, taka pożyczka przez Internet oferowana jest obecnie przez flexinero.pl i saldo.pl, o której pisaliśmy swego czasu. Firmy te deklarują oprocentowanie miesięczne, rozpoczynające się od 2 lub 7 %, tak więc warto rozważyć ich ofertę i koszty około pożyczkowe, aby móc pożyczać w sieci, jak najtaniej.

Banknot.pl, to serwis pożyczkowy będący własnością firmy Yes Finance S.A. z siedzibą w Warszawie. Wnioski o odnawialną linię pożyczkową analizowane są przez firmę według własnych kryteriów a także na podstawie danych dostępnych w BIK i Biurach Informacji Gospodarczej – ERIF, KRD oraz InfoMonitor.

Podobne wpisy: