Pex Pożyczka z bonusem od PeKao

      Możliwość komentowania Pex Pożyczka z bonusem od PeKao została wyłączona

Bonus w postaci odroczonej płatności trzech rat Pex Pożyczki znajdziemy w najnowszej ofercie PeKao S.A. Z promocji mogą skorzystać, zarówno osoby posiadające już rachunek w tym banku, jak też niebędący jego klientami. Rzućmy okiem, jak wygląda pożyczka spłacana z trzymiesięcznymi wakacjami ratalnymi.

Pex Pożyczka – na czym polega ?

Krótko mówiąc jest to kredyt gotówkowy z karencją, dzięki której spłacamy pierwszą ratę w trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu w którym otrzymaliśmy pożyczkę. Przesunięcie w czasie regulowania rat może mieć duże znaczenie, chociażby w przypadku innych, zaplanowanych wydatków finansowych mogących utrudniać bezproblemową spłatę rat kredytu.
Znamiennym walorem Pex Pożyczki pozostaje wydłużenie czasu kredytowania. Przekłada się to na niższe koszty pożyczkowe obliczone od faktycznego okresu korzystania z pieniędzy banku.
Innymi słowy, Pex Pożyczka zaciągana na 12 miesięcy jest pożyczką piętnastomiesięczną.
Przeczytaj też: Pożyczka na 12 miesięcy najtaniej

pex

Ile zapłacimy za pexową pożyczkę ?

Oferta wydaje się być atrakcyjną. Przyjęta do wyliczeń kwota 2000 złotych na 12 miesięcy, kosztować nas będzie 177 złotych przy miesięcznej racie bez ubezpieczenia. Jeśli zdecydujemy się na ubezpieczenie promocyjnej pożyczki, raty miesięczne przy powyższej kwocie pożyczkowej wynosić będą 184 złote.
Wysokość miesięcznych rat, zarówno z ubezpieczeniem, jak też bez niego, obliczyć możemy sami za pomocą kalkulatora na stronie PeKao SA. Jest to duża dogodność, szczególnie dla osób mających dylematy w jakiej kwocie pożyczyć pieniądze i na jak długi czas.
Korzystanie z tego narzędzia jest bardzo łatwe. To, co musimy zrobić, to wpisać planowaną kwotę pożyczkową i czas przeznaczony na jej spłatę. Narzędzie w szybki sposób wyliczy nam miesięczne raty, zarówno te z opłatą ubezpieczeniową, jak też bez niej.
Przeczytaj też: Darmowa pożyczka bankowa Getina

Pex Pożyczka z ubezpieczeniem

Cena ubezpieczenia obliczona dla wyżej wspomnianych rat, to jedynie 7 złotych płatnych miesięcznie. Czyli groszowa w zasadzie kwota na którą warto się zdecydować, mając zabezpieczenie spłaty zobowiązania na wypadek różnych zdarzeń losowych.
Ubezpieczenie spłaty Pex Pożyczki ma zastosowanie na wypadek  śmierci pożyczkobiorcy, utraty przez niego dochodu, inwalidztwa, pobytu w szpitalu wskutek nieszczęśliwego wypadku a także poważnego zachorowania. Podmiotem ubezpieczającym jest tu STU na Życie ERGO Hestia SA i STU ERGO Hestia SA.
Zerknij też na: Najtańsze pożyczki ratalne – spis

Maksymalna, pexowa kwota pożyczkowa

Promocja ekspresowej pożyczki PeKao opiewa na maksymalną kwotę 200 000 złotych.
To dużo, tym bardziej, iż przeznaczyć ją możemy na dowolny cel a bank nie wymaga przy niższych kwotach ustanowienia jakichkolwiek zabezpieczeń. Dopuszczalny i najdłuższy okres kredytowania wynosi aż 7 lat z możliwością wyboru określonego dnia w miesiącu na spłatę raty.
Pex Pożyczka może być zaciągnięta także w formie kredytu konsolidacyjnego. Łączymy wtedy istniejące zobowiązania z innych banków i zamiast kilku rat spłacamy jedną na wymienionych wyżej warunkach.
Przy niskiej zdolności kredytowej lub niewystarczających dochodach, można skorzystać z promocyjnej pożyczki z zabezpieczeniem w postaci przewłaszczenia lub zastawu. Może być on ustanowiony na lokalu mieszkalnym lub nieruchomości, środku transportu, ewentualnie posiadanych depozytach lub funduszach inwestycyjnych.
Przeczytaj też: Nowe pożyczki 2017 darmowe górą

Kto może ubiegać się o pekaowską pożyczkę ?

Wnioskować o nią mogą, zarówno dotychczasowi klienci banku PeKao, jak też osoby nieposiadające w nim żadnego produktu. Brak osobistego rachunku rozliczeniowego w tej instytucji także nie jest przeszkodą. Aczkolwiek osoby posiadające w niej ROR zwolnione są z wymogu dostarczenia zaświadczeń o dochodach. Mówimy tu oczywiście o tych, które otrzymują na rachunek wynagrodzenie od pracodawcy, rentę, emeryturę lub świadczenie socjalne. Dla tych osób wnioskowanie o Pożyczkę Pex odbywa się na uproszczonych zasadach z mniejszą ilością formalności do spełnienia.

Podobne wpisy: