Pożyczka w niedzielę – kto udzieli ?

      Możliwość komentowania Pożyczka w niedzielę – kto udzieli ? została wyłączona

Pilna potrzeba pożyczenia pieniędzy może nas dopaść w najmniej oczekiwanym momencie. Bez względu na porę i dzień tygodnia. Wobec powyższego sprawdźmy, czy pożyczka w niedzielę jest możliwa do zaciągnięcia i które firmy gotowe są jej udzielić. Na wstępie ważna podpowiedź: aby skutecznie pożyczyć w weekend, w większości przypadków musimy posiadać konto w tym samym banku w którym posiada je firma pożyczkowa. Jest to gwarancja otrzymania pożyczonych pieniędzy tego samego dnia zaksięgowanych przez bank na naszym koncie.

Pożyczkodawcy wykonujący przelewy natychmiastowe przez BlueMedia lub Przelewy24:
WONGA, KREDITO24, MONEY MAN

Firmy wykorzystujące szybkie przelewy

W tym przypadku możemy mówić o odstępstwie od reguły posiadania konta w banku – tym samym w którym posiada je pożyczkodawca. Ta funkcjonalność, która de facto powinna być standardem, umożliwia szybkie przelewy pieniężne niezależnie od banku w którym posiadamy ROR. Korzystanie z usług takich pośredników, jak BlueMedia, czy Przelewy24, to ukłon w stronę klienta i gwarancja, że pożyczone pieniądze zostaną przesłane natychmiastowo.
Dzięki temu pożyczka w niedzielę lub sobotę zostanie udzielona skutecznie z przelewem środków na konto pożyczkobiorcy.
Wyjątkiem mogą być tutaj niektóre banki, które nie są beneficjentami takich przelewów, na przykład w przypadku Pandamoney są to SKOKi.
Przeczytaj też: Najtańsze pożyczki ratalne – spis

pożyczka w niedzielę

Automatyczne uwierzytelnienie pożyczkobiorcy

Przy niedzielnym pożyczaniu niemniej ważnym jest uwierzytelnienie pożyczkobiorcy. Stosowany w tym celu przez większość firm przelew jednego grosza lub złotówki, nie zawsze zda egzamin. Pół biedy, jeśli posiadamy konto w tym samym banku, co pożyczkodawca a bank jest w stanie zaksięgować taki przelew również w weekend. Jeśli tak nie jest cała procedura odwleka się w czasie a jej finał – wypłata pożyczki może przypaść na najbliższy dzień roboczy.
Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest automatyczna weryfikacja pożyczkobiorcy za pomocą specjalnej aplikacji, takiej jak KontoConnect lub Instantor. Niektóre aplikacje przypisane są też poszczególnym firmom jako autorskie rozwiązania, na przykład Super Grosz – umożliwiające pożyczki bez przelewania grosza lub złotówki.
Dzięki takim rozwiązaniom etap uwierzytelniania przebiega w sposób zautomatyzowany. Osobie ubiegającej się o pożyczkę wypada jedynie zalogować się na swoje konto bankowe podczas wnioskowania.
Przeczytaj też: Pożyczki w 15 minut – lista oferentów

Sprawdź w których bankach pożyczkodawca posiada konta

Szanse otrzymania pożyczki w niedzielę, czy sobotę gwarantują nam też firmy posiadające konto w tym samym banku, co nasze mimo że nie korzystają z szybkich przelewów za pomocą zewnętrznych serwisów. W większości przypadków księgowanie przez bank przelewu pożyczkowego odbywa się tego samego dnia. Wniosek płynący z powyższego: zanim rozpoczniemy pożyczkowe wnioskowanie, sprawdzamy w którym banku pożyczkodawca posiada konto.

Podobne wpisy: