Pożyczki w 15 minut – lista oferentów

      Możliwość komentowania Pożyczki w 15 minut – lista oferentów została wyłączona

Poza najbardziej pożądaną cechą pożyczania pieniędzy, czyli niską ceną, bierzemy też kilka innych istotnych pod uwagę. Pierwszoplanowym w wielu przypadkach jest też czas ich otrzymania. Szeroko reklamowane pożyczki w 15 minut jako pierwsze zwracają naszą uwagę. Ta cecha w połączeniu z aspektem darmowych chwilówek, często przesądza o wyborze takiej oferty w pierwszej kolejności. Dodając do tej listy wysoką przyznawalność, mamy do czynienia z ofertą niemal doskonałą, pozyskującą zarówno nowych, jak też powracających klientów.

Firmy o których mowa w artykule: MoneyMan, CreditStar, LimeKredyt, ExtraPortfel, Kredito24, SuperGrosz

15 minut na pożyczkę w MoneyManie

Podmiot ten jako jeden z nielicznych nie poprzestaje na sloganach udzielania szybkich chwilówek. Po wejściu na stronę wyświetlany jest przybliżony czas otrzymania na konto pożyczonych pieniędzy i wynosi on właśnie tytułowe 15 minut. Rozpatrywanie czasu wypełnienia wniosku uwarunkowane jest dwoma aspektami. Pierwszy z nich, to wymóg ilości danych wymaganych przez firmę i ilość pól do wypełnienia. Drugi, to szybkość wypełniania tych rubryk przez wnioskodawcę.
Nie bez znaczenia jest tu dokładność, koncentracja a nawet urządzenie z którego korzystamy w tym celu. Szybciej i łatwiej bowiem przebiega branie pożyczki na komputerze stacjonarnym, aniżeli na smartfonie. Z drugiej strony nie da się ukryć, iż telefon wygrywa pod względem mobilności bez względu na miejsce w którym się znajdujemy.

pożyczki w 15 minut
MoneyMan określa czas złożenia wniosku na 10 minut. Pozostaje jeszcze jego ocena i decyzja, czy klient spełnia wszystkie warunki niezbędne do przyznania pożyczki. Taka ocena według zapewnień firmy trwa nie więcej niż jedną minutę. A to dzięki aplikacji Instantor uwierzytelniającej wnioskodawcę w wyżej wymienionym, superszybkim czasie.
Otrzymanie pożyczki w 15 minut od MoneyMana możliwe jest też dzięki systemowi szybkich, krajowych i zagranicznych przelewów ZPay. Bez względu na bank w którym klient firmy posiada konto, otrzyma niezwłocznie pożyczone pieniądze bez względu na czas odbywających się sesji Elixir, czy SEPA.
Przeczytaj też: Pożyczka 1000 zł na 61 w Moneyman

W CreditStarze także szybko pożyczą

Piętnastominutowy czas na wypłatę pożyczki oferuje także CreditStar. Nie korzysta on jednak z pomocy pośrednika płatności, przelewając pieniądze bezpośrednio ze swoich kont bankowych. Całkowity czas wnioskowania wydaje się być jednak tutaj dłuższy. Zabiera go bowiem przelew uwierzytelniający w kwocie jednego grosza wykonywany przez klienta.
Zobacz też: Multipożyczka z multi ofertą online

Lime Kredyt deklaruje wzięcie pożyczki, nawet w 5 minut

Także w przypadku nowego klienta, otrzymanie przez niego pożyczki w Lime Kredyt może zająć jedynie 5 minut. Czas szacowany na poszczególne czynności, to: rejestracja – 3 minuty, ustalenie taryfy i akceptacja wniosku – 1 minuta, podpisanie umowy z przesłaniem pieniędzy także w wymiarze jednominutowym.
W przypadku stałych klientów pożyczkodawca deklaruje super szybki proces wnioskowania i pożyczania w niewiarygodnym czasie jednej minuty.
Pieniądze mogą być wypłacone natychmiastowo na rachunek bankowy, rachunek karty kredytowej lub na konto PayPal.

Extraportfel też w czasie jednego kwadransa

Szybką pożyczkę otrzymamy także w Extraportfelu. Podobnie, jak w poprzednich firmach możemy liczyć na otrzymanie decyzji pożyczkowej w ciągu kilku minut i przelew pieniędzy w czasie jednego kwadransa. Podmiot ten od wielu miesięcy zajmuje jedno z czołowych miejsc, zarówno pod względem darmowej kwoty pożyczkowej, jak też czasu spłaty. Wynoszą one odpowiednio: 2000 złotych i 45 dni.
Przeczytaj też: Nowa pożyczka Extraportfel, teraz 2000 zł na 45 dni

W Kredito24 bez zaświadczeń i też ekspresowo

W pełni zautomatyzowany system oceniania wniosków, to atut tej firmy. Nie wymaga ona przesyłania żadnych zaświadczeń, czy dokumentów. Wpisanie podstawowych danych i numeru rachunku bankowego weryfikowane jest przez KontoConnect – aplikację o której wspominałem wcześniej. Pozwala ona na szybkie wydanie decyzji o pożyczeniu pieniędzy.
Na ich szybkie wysłanie i otrzymanie możemy liczyć dzięki Przelewom24 z których korzysta Kredito.

Super Grosz – także szybko, bo w zautomatyzowany sposób

Wspomniana już wcześniej aplikacja tego serwisu gwarantuje naprawdę krótki czas oceny złożonych wniosków i natychmiastowe przelewy. Realizowane są one dzięki serwisowi BlueMedia, tak więc przed aplikowaniem warto sprawdzić, czy nasz bank widnieje na liście tam obsługiwanych. SuperGrosz oferuje chwilówki (także darmowe) i pożyczki ratalne z maksymalną kwotą pożyczkową 10000 złotych na 48 miesięcy.
Przeczytaj też: Super Grosz bez jednego grosza

Szybkie pożyczki w 15 minut dzięki Fintechowi

Zastosowanie najnowszych, finansowych rozwiązań i technologicznych nowości, daje się szczególnie zauważyć w branży prywatnych pożyczek. Pod wieloma względami bije ona na głowę oferty banków, odbierając im z miesiąca na miesiąc, coraz więcej klientów.
Tych sukcesów nie byłoby rzecz jasna bez Internetu. Dzięki niemu bowiem następuje szybki kontakt pożyczkobiorcy z podmiotem oferującym pożyczki online. I właśnie od tego momentu – wejścia na stronę internetową pożyczkodawcy i czas wnioskowania można oceniać szybkość i konkurencyjność poszczególnych ofert.
Liderzy najszybszego pożyczania, to także prekursorzy na polu stosowania najnowszych, informatycznych rozwiązań Fintech. Dzięki nim możemy brać pożyczki bez przelewania grosza a czas aplikowania i otrzymania pieniędzy ograniczony jest do kilkunastu minut.
Próżno szukać pod tym względem podobnych, bankowych rozwiązań. I fakt ten może dziwić, bo przecież banki dysponują większymi pieniędzmi w tym nakładami na informatyczne rozwiązania. Nie znajdziemy jednak u nich takich rozwiązań, jak KontoConnect, Instantor, czy aplikacji typu SuperGrosz.

Pożyczki w 15 minut – podsumowanie

Ilość firm pożyczających w tytułowym czasie jednego kwadransa, rośnie z miesiąca na miesiąc. Sprzyja temu zastosowanie coraz to nowszych rozwiązań informatycznych a także doskonalenie i upraszczanie formularzy wniosków. Trzeba jednak pamiętać też o innych czynnikach warunkujących udzielenie pożyczki. Na nic bowiem się zdadzą najnowsze rozwiązania fintechowe w przypadku braku zdolności kredytowej wnioskodawcy…

Podobne wpisy: