Co piąta pożyczka gratis

      Możliwość komentowania Co piąta pożyczka gratis została wyłączona

Ofertę każdej, co piątej pożyczki gratis, przygotował serwis szybkagotowka.pl. Piąta pożyczka bez oprocentowania zostanie udzielona w takiej samej wysokości, co poprzednio zaciągnięta i spłacona chwilówka. Przy spełnionych kryteriach, możliwe jest otrzymanie, nawet 5000 złotych za darmo na 30 dni o ile taka sama kwota zostanie pożyczona i spłacona w przypadku czwartej, dziewiątej lub czternastej z kolei pożyczki. Pożyczkodawca dopuszcza maksymalne opóźnienie w spłacie pożyczki, które wynosi 6 dni. Tytułowa, co piąta pożyczka gratis, musi być także zaciągnięta na termin nie krótszy, niż 14 dni.

Najbardziej optymalnym scenariuszem w tym programie lojalnościowym, wydaje się być:
– zaciągnięcie pierwszej pożyczki za darmo w kwocie 300 złotych,
– drugiej i trzeciej w wysokości 100 złotych,
– czwartej w kwocie 5000 złotych, aby piątą w takiej samej wysokości otrzymać za darmo.

Zniechęcać może czteromiesięczny okres takiego kombinowania z braniem pożyczek. Aczkolwiek, rozwiązanie może być korzystne dla osób wiedzących, że za 5 miesięcy potrzebować będą sporego zastrzyku gotówki w postaci wyżej wspomnianej kwoty.

co piata pozyczka gratis

Alternatywą, możliwą do wykorzystania na już, jest opisywana przeze mnie wcześniej oferta Providenta. Jest to, co prawda pożyczka ratalna, ale jej spłata w przeciągu jednego miesiąca czasu od podpisania umowy, gwarantuje zero procentową stawkę, zarówno za udzielenie pożyczki, jak też 30 dniowy okres korzystania z niej. Z oferty można skorzystać, biorąc w pełni internetową pożyczkę samoobsługową na stronie provident.pl.

Co piąta pożyczka gratis, to ciekawy program bonusowy. Mobilizować on może niejednego klienta do powrotu i do kolejnego razu skorzystania z oferty firmy. Sprzyja też budowaniu lojalności obecnych pożyczkobiorców i kreowaniu wizerunku oferenta, kojarzonego nie tylko z typowym schematem udzielania pożyczek, ale także związanej z nimi wartości dodanej. W tym kontekście zastanawiać może fakt możliwości pożyczenia za darmo (jako nowy klient), tak małej kwoty, która wynosi 300 złotych. Podczas, gdy konkurenci windują pierwsze darmowe pożyczki, nawet do 2000 złotych, szybkagotowka.pl pozostaje przy niezmienionej sumie pożyczkowej od wielu miesięcy…

Podobne wpisy: