Pożyczka 2100 zł za 0 zł w Szybkiej Monecie

      Możliwość komentowania Pożyczka 2100 zł za 0 zł w Szybkiej Monecie została wyłączona

Szybka Moneta zwiększyła kwotę swojej, pierwszej chwilówki za darmo. Pożyczka 2100 zł uplasowała się tym samym w czołówce zestawienia z największą, gratisową sumą pożyczkową. Miejmy nadzieję, że nie podzieli ona losu podobnej promocji w Szybkiej Gotówce, która dostępna była niedawno przez stosunkowo krótki czas. Gdyby się tak jednak stało, warto skorzystać z oferty już teraz, szczególnie w przypadku osób, którym zależy na większej kwocie pożyczanych pieniędzy.

Szybka Moneta – strona pożyczkodawcy

Do kogo adresowana jest ta oferta ?

Tak, jak w przypadku innych firm pożyczających za darmo, Szybka Moneta kieruje swą ofertę do nowych klientów. Każdy, kto do tej pory nie korzystał z Usług Vegi Sp. z o.o. – właściciela serwisu, może pożyczyć 2100 złotych za darmo na 30 dni.
Dodatkowe wymogi, to wiek pożyczkobiorcy od 20 do 70 lat, posiadanie polskiego obywatelstwa i rachunku bankowego z którego zostanie dokonany przelew weryfikacyjny.
Przeczytaj także: Pożyczki na trzy miesiące – najlepsze oferty

pożyczka 2100 zł

15% rabatu dla powracających klientów

Na powyższy opust mogą liczyć pożyczkobiorcy decydujący się po raz kolejny skorzystać z usług Szybkiej Monety. Warunkiem otrzymania zniżki jest terminowe wywiązanie się z poprzednich zobowiązań, czyli całkowita splata pożyczki w terminie.
Dopuszczalna kwota, którą możemy w tej firmie pożyczyć po raz wtóry, to 4200 złotych z 30 dniowym terminem spłaty. Zastosowanie 15% rabatu w tym przypadku zmniejszy nasze koszty z kwoty 1092 zł na 928,20 zł.
Przeczytaj też: Pożyczka w niedzielę – kto udzieli ?

pożyczka szybka moneta

Przedłużenie spłaty w Szybkiej Monecie

Klienci, którzy skorzystali z pierwszej pożyczki za darmo mogą być beneficjentami jej przedłużenia. Jego okres, to 30 dni. O prolongatę spłaty można wnioskować jedynie w przypadku, gdy nie upłynął jeszcze czas spłaty pierwszego zobowiązania. Warto pilnować tego terminu, gdyż skorzystanie z przedłużenia wymaga uprzedniego skontaktowania się z firmą. A możliwe jest to jedynie w dni robocze w godzinach 8:00 – 17:00.
Ewentualny termin zapadalności spłaty pożyczki przypadający w weekend i brak możliwości wnioskowania o przedłużenie, niweczy nasze szanse na skorzystanie z niego.
Przeczytaj też: Freezlówka od Freezla – pożycz 5000 zł za darmo

Pożyczka 2100 zł to sporo

Tym bardziej, że taką kwotę zyskujemy zupełnie bez kosztów do dyspozycji na 30 dni.
Z powyższymi parametrami Szybka Moneta zajęła trzecie miejsce w zestawieniu chwilówek o największych kwotach. Znajdzie zapewne tym samym uznanie u wielu osób, które potrzebują znacznej kwoty do pożyczenia jednorazowo bez konieczności kompletowania kilku drobnych kwotowo pożyczek.

Podobne wpisy: