Taktofinanse.pl z ofertą 500 złotych zniżki

      Możliwość komentowania Taktofinanse.pl z ofertą 500 złotych zniżki została wyłączona

Na stronie taktofinanse.pl możemy skorzystać z promocji, w której od kosztu zaciągniętej pożyczki, możliwy jest rabat w wysokości 500 złotych. Sprzedaż premiowa oferty trwa od 15 lutego do 25 marca włącznie. Adresowana jest ona do osób, które po raz pierwszy korzystają z produktów TAKTO Finanse Sp. z o.o. Dodatkowym warunkiem i największą szansą na otrzymanie 500 złotowego bonusu, jest znalezienie się w gronie 5 pierwszych osób, które w danym tygodniu złożą skutecznie wniosek o pożyczkę na taktofinanse.pl. Z oferty skorzysta w sumie 30 osób, gdyż promocja trwa sześć tygodni.

Realny wpływ na otrzymanie rabatu w „wielkanocnym pożyczkobraniu” (nazwa promocji), ma zarówno wnioskodawca, jak też pracownicy firmy pożyczkowej.

Co powinna zrobić osoba wnioskująca o pożyczkę na taktofinanse.pl, aby zdobyć 500 złotowy rabat ? Pierwszą i najważniejszą czynnością jest wypełnienie i wysłanie wniosku na stronie internetowej firmy. Możemy to zrobić tuż po północy z niedzieli na poniedziałek w danym tygodniu obowiązywania promocji. Należy też przygotować wymagane przez TAKTO Finanse dokumenty poświadczające źródło dochodu. Powinny być one w formie elektronicznej – skan lub w zwykłej, papierowej w przypadku ich wysyłki faksem. Skan dokumentów możemy wysłać do firmy e-mailem lub MMSem. Po stronie wnioskodawcy leży też przelew uwierzytelniający w wysokości 1 grosza na konto firmy.

Na szybkość i kolejność zaakceptowanego wniosku ma także wpływ sama firma, gdyż po jej stronie leży:

  • moment oddzwonienia do klienta,
  • sprawdzenie historii finansowej osoby wnioskującej w bazach danych,
  • rozpatrzenie wniosku,
  • wysłanie kuriera z umową do podpisania,
  • przelanie pożyczki na konto wnioskodawcy.

Wszystko powyższe składa się na fakt udzielenia pożyczki gotówkowej, który regulamin promocji określa jako zawarcie umowy pożyczki i jej otrzymanie na konto bankowe uczestnika promocji.

Dla przykładowej pożyczki w wysokości 2500 zł zaciąganej na okres 20 miesięcy, pięciuset złotowa premia pomniejszy całkowitą kwotę do zapłaty z 4940 do 4440 złotych. Wyjściowe parametry powyższej pożyczki, to rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 140,71 %, opłata prowizyjna 2100 zł, oplata przygotowawcza: 50 zł, kwota odsetek: 290 zł, co składa się na całkowity koszt pożyczki wynoszący 2440 złotych. Jej stopa oprocentowania w skali roku, wynosi 7%.

Podobne wpisy: