Pożyczka 5000 zł znów we Freezlu

      Możliwość komentowania Pożyczka 5000 zł znów we Freezlu została wyłączona

Pojawia się i znika. Tak do tej pory można było określać tytułową, freezlowską chwilówkę. Udostępnianą na krótki czas a później wycofywaną. Miejmy nadzieję, że tym razem pożyczka 5000 zł za darmo od Freezla, zagości o wiele dłużej w jego ofercie. Swoją atrakcyjnością biję bowiem na głowę inne promocje tego pożyczkodawcy w tym podobną, ale osiągalną przy kolejnym – piątym korzystaniu z usług firmy. Nie do podważenia jest także fakt, iż byłaby to największa darmowa pożyczka na rynku, jeśliby na stałe a nie tymczasowo zagościła w ofercie Freezla.

SPRAWDŹ OFERTĘ POŻYCZKI 5000 ZŁ ZA 0 ZŁ

Szansa na pięciotysięczny zastrzyk gotówki

Jakie są szanse na otrzymanie tytułowej pożyczki od Freezla ?
Dla osób z dobrą historią kredytową, zapewne spore. Chociaż i tym, którzy takową pochwalić się nie mogą, pożyczkodawca nieco ułatwia zadanie. Pożyczki bez BIK w jej ofercie optują za szerszym kręgiem klientów, odsyłanych z kwitkiem w innych firmach.
To samo można powiedzieć też o tych, którzy mają kiepskie wpisy w bazie ERIF.
Tych baz pożyczkodawca nie sprawdza. Natomiast z mniejszymi szansami są osoby z wpisami w KRD i BIG Infomonitor. Te bazy są bowiem brane pod uwagę przy rozpatrywaniu wniosku pożyczkowego.
Za większymi szansami przemawia też fakt, iż Freezl oferuje pożyczki bez dochodu nie wymagając od swoich klientów żadnych zaświadczeń.
Przeczytaj też: Pożyczka 3000 zł za 0 i jest rekord

pożyczka 5000 zł

Pozostałe promocje Freezla

Tak, jak pisałem na wstępie pożyczka 5000 zł jest obecnie największą, darmową ofertą.
Do tej pory nie dorównał jej żaden z konkurentów, nawet z największy stażem na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych. Podmiot ten dystrybuuje także inne pożyczki za darmo po spełnieniu określonych wymogów. Są nimi cztery uprzednio spłacone pożyczki na czas uprawniające do zaciągnięcia piątej zupełnie za darmo.
Dodatkową promocją jest bonus w postaci rabatu 40 złotych otrzymywany za skuteczne polecenie znajomego, który skorzysta z oferty firmy.
Przeczytaj też: Lista darmowych pożyczek

Pożyczymy dużo i na 5 dni dłużej

W porównaniu do firm udzielających pożyczek na 30 dni, Freezl wydłuża ten termin o kolejnych 5. Aby z tego skorzystać, należy kliknąć w kalendarz na stronie internetowej pożyczkodawcy i wybrać 35 dniowy okres pożyczkowy. Z automatu jest bowiem sugerowany czas 30 dni.
Fakt ten można łatwo przeoczyć, koncentrując się na wypełnianiu formularza.
Dodatkowe 5 dni na spłatę pożyczki, to czasem dużo, szczególnie przy istniejących problemach z uzbieraniem pieniędzy na spłatę zadłużenia. Na rynku znajdziemy, co prawda oferty z o wiele dłuższym okresem pożyczkowym, ale nie dorównują one tak dużej sumie pieniędzy do pożyczenia, jaką oferuje Freezl.

Podobne wpisy: