Tanikredyt i rekord 1700 zł

Tanikredyt – serwis pożyczkowy będący własnością Alfa Finance Sp. z o.o, pobił rekord w segmencie: darmowe pożyczki na największą kwotę. Wynosi ona 1700 złotych z trzydziestodniowym okresem spłaty. Tak, jak w innych firmach, adresatami oferty są osoby, które o taką pożyczkę wnioskować będą po raz pierwszy.

Warunki do spełnienia dla pożyczkobiorcy, to obywatelstwo polskie, wiek od 21 do 65 lat, aktualny – ważny dowód osobisty, brak negatywnego wpisu w bazach dłużników, własne konto bankowe i aktualny numer aktywnej komórki. Podobnie, jak w większości przypadków, należy aktywować profil klienta na stronie internetowej tanikredyt.pl. Jest on niezbędny do wnioskowania o pożyczkę i uwierzytelnienie osoby poprzez przelew opłaty rejestracyjnej.

tanikredyt

Tanikredyt posiada swoje konta w PKO BP, mBanku, Millennium, Alior Banku i BZ WBK. Przy spłacaniu pożyczki na jedno z powyższych kont, należy w tytule przelewu wpisać numer klienta. Widnieje on w mailach wysyłanych przez Alfa Finance po wypełnieniu wniosku o pożyczkę i jego zaakceptowaniu. Zamiast tego numeru można też podać numer pesel osoby wnioskującej o chwilówkę. RRSO dla przykładowej pożyczki w wysokości 600 złotych wynosi 1410,99 %, co w przeliczeniu na złote stanowi równowartość 150 złotych. Całkowita kwota do spłaty, to 750 złotych.

Obsługa klienta działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17 tej. Na stronie internetowej parabanku jest też możliwość kontaktu z firmą za pomocą czatu z konsultantem. Odbywa się to w godzinach urzędowania podanych powyżej. Maksymalna kwota pożyczki w ofercie Tanikredyt, to 4000 złotych. Niezmiennym pozostaje okres pożyczkowy – 30 dni. Alfa Finance należy do programu Fairpay.pl. Jego główną ideą jest gromadzenie pozytywnych informacji o klientach spłacających terminowo swoje zobowiązania. W przypadku rzetelnych klientów – pożyczkobiorców, wpis taki jest swoistą nagrodą za terminowe płatności.

Na stronie firmy, w sekcji „pożyczaj odpowiedzialnie” znajdziemy podstawowe informacje regulujące sposób udzielania pożyczek przez Tanikredyt. Wśród nich jest także informacja o możliwości odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od zawarcia umowy lub dnia, w którym wnioskodawca otrzymał postanowienie umowy.

Podobne wpisy: