Lime Kredyt – limonkowa pożyczka

      Możliwość komentowania Lime Kredyt – limonkowa pożyczka została wyłączona

Trudno powiedzieć, czy pożyczka w Lime Kredyt ma smak limonki, ale jest na pewno szybka. Slogan i zapewnienie właściciela serwisu lime-kredyt.pl, mówi o pożyczce na 5! z zapewnieniem jej udzielenia w pięć minut. Składowe tego czasu, to 3 minuty niezbędne na rejestrację, jedna minuta na rozpatrzenie wniosku i pozostałe 60 sekund na wypłatę pożyczki. Może być ona zrealizowana poprzez przelew na rachunek bankowy pożyczkobiorcy, konto PayPal lub na rachunek karty kredytowej.

SPRAWDŹ OFERTĘ LIMONKOWEJ FIRMY

Lime Kredyt zapewnia jeszcze krótszy czas pożyczenia pieniędzy dla stałych klientów. Wynosi on krócej, niż jedną minutę dla wszystkich osób posiadających konto w serwisie. W tym przypadku odpada czas potrzebny na wypełnianie wniosku i podawanie danych osobowych. Lime kredytowa optymalizacja pożyczania pieniędzy, to także darmowe pożyczki Firma oferuje pięciodniowe okresy korzystania z pożyczonych środków przez dowolną i nieograniczoną ilość razy. W przypadku statusu VIP, termin ten wynosi aż 7 dni.

Aby zagwarantować sobie najlepsze warunki pożyczkowe w limonkowej firmie, warto postarać się o przynależność do najbardziej korzystnego statusu. Profity i warunki pożyczkowe w poszczególnych statusach, przedstawiają się następująco:
– Lime Start, okres pożyczkowy od 7 do 30 dni ze stawką 18 do 30%. Maksymalna kwota pożyczki, to 100 do 400 złotych.
– Lime Silver, klienci z tym statusem pożyczą na okres 7 do 30 dni z oprocentowaniem od 15 do 25% z kwotą chwilówki w wysokości od 100 do 800 złotych.
– Lime Gold – odpłatny okres pożyczkowy od 7 do 30 dni z procentową stawką od 13 do 22,5%. Maksymalna kwota pożyczki rośnie tutaj do 1200 złotych,
– Lime VIP – najbardziej korzystny status pożyczkowy w Lime Kredyt Jego posiadacze pożyczają za darmo ze stawką 0% za dzień na tydzień czasu. Mają też uprzywilejowaną, procentową stawkę płatnej pożyczki za jeden dzień, która wynosi 0,25%. Mogą także pożyczać największe kwoty, których górna granica wynosi 2000 złotych.

Firma nie pobiera żadnych opłat za wcześniejszą spłatę pożyczki. Daje także podpowiedzi i instrukcje, jak uzyskać najbardziej korzystne warunki pożyczkowe, czyli status VIP.
Należą do nich:
– regularne korzystanie z usług Lime Kredyt. Brak jest tu jednak informacji, jak ta regularność powinna wyglądać i w jakim okresie czasu jest określana. Można, co prawda w ciągu miesiąca wziąć, aż sześć razy darmową pożyczkę i każdą z nich spłacić w ciągu 5 dni, ale być może wystarczą tylko dwie, albo trzy pożyczki ? Firma określa te czynności jako +50% bonus – skutek w uzyskaniu kolejnej, korzystniejszej taryfy,
– polecenie firmy na portalach społecznościowych Twitter i Facebook, (+25%),
– zamieszczenie pozytywnej opinii o Lime Kredyt, zwierającej co najmniej 75 słów i wysłanie zrzutu ekranu z opinią na adres mailowy firmy, (bonus +25%),
– dołączenie do społeczności firmy na Facebooku i Twitterze (+10%), unikanie opóźnień w spłatach pożyczek (+5%).

Lime Kredyt

Wzięcie pożyczki w Lime Kredyt jest proste i intuicyjne. W pierwszej kolejności polega na stworzeniu osobistego profilu. Wpisujemy w nim swoje imię i nazwisko, datę urodzenia a także numer posiadanego telefonu komórkowego i adres e-mail. W następnym kroku uzupełniamy dane dotyczące rachunku bankowego. Podajemy także niezbędne informacje do przyporządkowania do odpowiedniej taryfy – statusu. Ostatnim etapem jest wybór kwoty pożyczkowej z okresem spłaty. Umowę podpisujemy kodem otrzymanym w wiadomości SMS. Niezbędnym jest także zaznaczenie wszystkich wymaganych zgód i oświadczeń. Dotyczą one samej umowy pożyczkowej, jak też pełnomocnictwa do występowania w imieniu pożyczkobiorcy do biur informacji gospodarczej w celu udostępnienia danych na temat historii kredytowej wnioskodawcy. Lime Kredyt weryfikuje tę historię w BIKu, BIGu, w rejestrze dłużników ERIF i w KRD.

Oferta firmy niewątpliwie wyróżnia się na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych. Wartym podkreślenia jest bonus pięciodniowego okresu, na który każdy może pożyczyć dopuszczalną kwotę pieniędzy za darmo. I bez znaczenia jest tutaj fakt, czy dla firmy jesteśmy nowym, czy powracającym klientem. W kontekście oferty innych firm pożyczających bezprowizyjnie tylko osobom, które po raz pierwszy korzystają z pożyczki, jest to nowość, która być może znajdzie swoich naśladowców. Pozytywnie też wypada ocenić program lojalnościowy firmy, który niewątpliwie skusi do powrotu niejednego, dotychczasowego klienta. Zwłaszcza takiego, który może liczyć na niższe koszty pożyczki nieosiągalne u innych pożyczkodawców.

Podobne wpisy: