Limit kredytowy dla firmy. Oferta iwoca

      Możliwość komentowania Limit kredytowy dla firmy. Oferta iwoca została wyłączona

Bezpłatny limit kredytowy dla firmy, oferuje na swej stronie internetowej iwoca Poland Sp. z o.o. Pożyczkodawca ma bardzo dobre opinie w serwisie opineo.pl. Chwalony jest za szybkość obsługi, zarówno w kontekście rozpatrywania wniosków, jak też wypłaty przyznanych środków na konto przedsiębiorcy. Wiele osób chwali także iwocę za brak zbędnych formalności i możliwości otrzymania lepszych warunków pożyczkowych w przypadku stałych klientów.

Produkt iwoci możemy porównać do odnawialnej linii pożyczkowej, dzięki której pożyczkobiorca ma do dyspozycji przyznaną, określoną kwotę. Jeśli z niej korzysta, płaci proporcjonalnie do wykorzystanej sumy i czasu pożyczki. Jeśli nie, to nie ponosi żadnych kosztów. Wspomniana wcześniej odnawialna linia pożyczkowa jako oferta finansowa, kierowana jest do osób fizycznych, zaś limit kredytowy dla firmy z ofert iwoca, jak sama nazwa wskazuje – do przedsiębiorców.

Jak drogi jest taki limit dla polskiego przedsiębiorcy ? Przykładową symulację możemy znaleźć na stronie firmy w postaci przejrzystego kalkulatora pożyczkowego. Pożyczając 10000 złotych na pół roku, poniesiemy koszty w wysokości 1500 złotych. Zawierają się w nich wszystkie opłaty i odsetki. To, co wygląda lepiej w tej ofercie w porównaniu do kredytu bankowego, to fakt możliwości wcześniejszej spłaty i niepłacenia odsetek za niewykorzystany okres pożyczkowy – kredytowy. Przy bankowym kredycie firmowym, płacimy za cały przyznany okres a wcześniejsza spłata zadłużenia nie pomniejsza wielkości odsetek. Z bankowych produktów najbardziej podobnym do opisywanego limitu kredytowego, jest limit w koncie.

O limit kredytowy wnioskujemy przez internet. Cały też proces rozpatrywania wniosku kredytowego odbywa się online. W iwoca możemy pożyczyć od 5000 do 150 000 złotych na maksymalny czas sześciu miesięcy. Może to być dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorców potrzebujących znacznego zastrzyku gotówki na spłatę należności, zakup towarów lub dla zapewnienia płynności finansowej.

Od pochwał zacząłem ten wpis i na pochwałach wypada zakończyć. Warto podkreślić, iż limit kredytowy dla firmy – pożyczki oferowane przez iwocę, został doceniony przez takie instytucje, jak Bloomberg, Wired, CNBC, czy BBC. Iwoca posiada także certyfikat firmy wiarygodnej finansowo, wydany przez BIG InfoMonitor.

Przytaczam kilka opinii o firmie iwoca z serwisu opineo.pl:

Wszystko super, bardzo miła współpraca, bardzo dobrze wykonana usługa. Gorąco polecam!

„Już po raz drugi otrzymałam pożyczkę – sprawnie i bez zbędnych formalności – dziękuję!

Polecam i zachęcam do współpracy z tą firmą pożyczkową.. Wszystko przebiega sprawnie i bez problemowo. Konkretnie i na temat. Super firma!!! Gorąco polecam!

Wiarygodna i godna polecenia firma. Bardzo profesjonalna i przemiła obsługa klienta. BARDZO SZYBKI TRANSFER PIENIĘDZY! Życzyłbym sobie więcej takich firm gdzie nie potrzeba zbędnych formalności, no bo przecież czas też się liczy! Serdecznie pozdrawiam i gorąco polecam.”

„ To już moja trzecia pożyczka i tak jak zwykle wszystko odbyło się zgodnie z moimi oczekiwaniami. Profesjonalny i pełen zaangażowania personel – pracownicy firmy, bardzo czytelna i prosta umowa a co najważniejsze pieniądze pojawiają się błyskawicznie na koncie. Polecam a ci którzy nie zdecydowali się niech żałują!”

Podobne wpisy: