Pożyczka samoobsługowa w Providencie

      Możliwość komentowania Pożyczka samoobsługowa w Providencie została wyłączona

Pożyczka samoobsługowa w ofercie firmy Provident, to ważny krok w funkcjonowaniu tej jednej z najstarszych firm pożyczkowych działających na rynku polskim. Kojarzona od zawsze z domowymi wizytami pracowników w celu podpisania umowy, tudzież odbioru spłacanej raty pożyczki, dziś zmienia diametralnie swój sposób działania. Nie rezygnując z dotychczasowych form pożyczania pieniędzy, Provident wprowadza internatową, pożyczkę samoobsługową.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY

Jest ona dostępna całkowicie online bez konieczności osobistych, czy telefonicznych kontaktów z obsługą. Maksymalna kwota pożyczki internetowej Providenta, to 7500 złotych. Dopuszczalny, maksymalny okres kredytowania wynosi 24 miesiące. Wnioskować o nią mogą osoby, które ukończyły 18 lat, posiadają obywatelstwo polskie, ważny dowód osobisty, internetowy rachunek bankowy, adres e-mail i aktualny numer telefonu komórkowego.

Pożyczka samoobsługowa może być przyznana jedynie osobom otrzymującym stały dochód. Może być nim wynagrodzenie ze stosunku pracy, stałe świadczenie socjalne, emerytura lub renta. Tak, jak w przypadku wielu firm pożyczających przez Internet, pożyczone pieniądze otrzymujemy na konto i spłacamy na wskazany rachunek bankowy Providenta.

Internetowe wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo intuicyjne. Po lewej stronie ekranu wypełniamy niezbędne pola i tworzymy własne konto na platformie Providenta. Po prawej zaś wyświetlane są parametry branej pożyczki w bardzo przejrzystej formie. Wnioskując o daną kwotę i wybierając odpowiadający nam okres spłaty, od razu poznajemy wysokość miesięcznej raty i całkowitej kwoty do zapłaty. Trzeba się w tym przypadku w zupełności zgodzić z puentą cytowaną na dole ekranu, iż „złożenie wniosku jest proste i szybkie jak nigdy wcześniej”.

Przykładowy koszt pożyczki zaciąganej w kwocie 7500 złotych na dwa lata, wynosi 6635,04 złotych. Wysokość miesięcznej raty, to 588,96 zł.

Pożyczka samoobsługowa jako produkt finansowy online pojawia się bardzo późno w ofercie tej firmy. Można pokusić się o stwierdzenie, iż Provident przespał bardzo gorący początkowy czas boomu udzielania internetowych pożyczek przez konkurencję. To, co było standardem od samego początku w przypadku nowych i dopiero raczkujących na rynku internetowym firm pożyczkowych, pojawia się u Providenta dopiero teraz. Ciekawe, czy i kiedy pojawią się w ofercie tej firmy darmowe pożyczki, które są orężem nie do pogardzenia w konkurowaniu na polu pozabankowych ofert pożyczkowych.

Podobne wpisy: