Solcredit z pożyczką na 50 dni

      Możliwość komentowania Solcredit z pożyczką na 50 dni została wyłączona

Do grona pośredników pożyczkowych na polskim rynku, dołączył Solcredit będący własnością estońskiej firmy Fiizy Ltd. Ofertę swą kieruje do osób poszukujących krótkoterminowych pożyczek i posiadających jednocześnie niewystarczającą zdolność kredytową. Prezentowany na stronie firmy wskaźnik przyznawalności chwilówek wynosi aż 95%. Zachęca tym samym do przetestowania oferty z której skorzystało do tej pory ponad 90 000 osób.

Parametry pożyczki na solcredit.pl

Z pomocą pośrednika wnioskować możemy o maksymalną kwotę w wysokości 5000 złotych. Przy podanym RRSO 0% istnieje możliwość bezpłatnego skorzystania z oferty z 50 dniowym okresem spłaty. Parametr ten znajdzie się zapewne w kręgu zainteresowania osób, chcących pożyczyć środki na dłuższy czas przy zero procentowej stawce. Tendencja do wydłużania okresu spłaty, staje się ostatnio chwytliwym marketingowo atrybutem. W ten model wpisuje się także solcreditowe pośredniczenie w udzielaniu takich chwilówek.

Adresaci usługi Solcredit

W celu skorzystania z oferty pośrednictwa, należy być obywatelem polskim i mieszkać na terytorium kraju. Akceptowalny wiek pożyczkobiorcy, to 18 do 80 lat. Dodatkowe wymogi przedstawiają się podobnie, jak w pozostałych firmach pożyczkowych dystrybuujących swe usługi online: posiadanie krajowego rachunku bankowego, adresu e-mail, aktualnego numeru telefonu komórkowego i oczywiście ważnego dowodu osobistego.

Szybki wniosek z gwarancją odpowiedzi w 10 minut

Znacznie zautomatyzowany sposób oceny wnioskodawców, ma zapewnić według pośrednika prawie natychmiastową odpowiedź na złożony wniosek. Odbywa się to na zasadzie podania wysokości wnioskowanej kwoty i podstawowych danych personalnych w bardzo krótkim formularzu. Można domniemywać, iż jego wysyłka dociera jednocześnie do wielu pożyczkodawców. Ci z kolei muszą równie szybko podjąć decyzję o pożyczeniu pieniędzy. Solcredit w końcowej fazie przedstawia zainteresowanej osobie najlepszą ofertę do akceptacji i sfinalizowania transakcji. Firma zastrzega jednocześnie, iż nie może zagwarantować pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Leży to w gestii konkretnej instytucji, która przedstawiła wstępną ofertę.

Czy warto korzystać z usług pożyczkowych pośredników ?

Bez wątpienia jest to dodatkowa opcja dla osób dysponujących małą ilością czasu i chcących, jak najprędzej pożyczyć pieniądze. Atutem może być tu także szybkie dotarcie do wielu ofert w jednym miejscu. Walor ewentualnego licytowania się pożyczkodawców w pozyskaniu klienta, nie pozostaje także bez znaczenia.
Swoją drogą, ciekawe na ile zyskać mogą na tym osoby z nieciekawą historią kredytową. Z uwagi na problemy z uzyskaniem kredytowania, ich odsetek w korzystaniu z tego typu serwisów, może być znaczny. Przekłada się to na szeroki geograficznie zakres działania Solcreditu. Estońska firma operuje obecnie w 10 krajach na terenie Europy i innych kontynentów. W Polsce możemy korzystać z jej usług, odwiedzając wyżej wspomniana stronę internetową lub dzwoniąc pod numer telefonu w Warszawie 22 2922123.

Podobne wpisy: