Loans4Players z pożyczką na trzy lata

      Możliwość komentowania Loans4Players z pożyczką na trzy lata została wyłączona

Nie tylko z pożyczkami na sprzęt gamingowy, ale też w dowolnym celu, możemy skorzystać z oferty Loans4Players – serwisu będącego własnością IPF Polska Sp. z o.o. W optymalnym wariancie możemy wnioskować o kwotę pożyczkową w wysokości 15000 złotych z 3 letnim okresem spłaty.

Wnioskowanie o playersową pożyczkę

Serwis kieruje swą ofertę do wnioskodawców w przedziale wieku od 18 do 80 lat. Nie muszą oni przedstawiać żadnych dokumentów poza wymaganym dowodem osobistym. Wszystko odbywa się online i podobnie, jak w innych firmach pożyczkowych, rozpoczyna od podania podstawowych danych osobowych i założenia konta w serwisie. Weryfikacja danych następuje poprzez kontakt telefoniczny pracownika firmy. Zaakceptowany wniosek skutkuje przelaniem pieniędzy na rachunek bankowy wnioskodawcy. Wypada tu nadmienić, iż Loans4Platers bierze przy weryfikacji większość baz dłużników.

Parametry pożyczki Loans4Players

Wspomniane wcześniej kryterium wiekowe: 18 – 80 lat, należy uznać za pozytywną cechę oferty. Docenią to bez wątpienia osoby w młodym wieku, faktycznie chcące pożyczyć pieniądze na sprzęt do grania. Ale też inni, chcący przeznaczyć takie środki na niezwiązane ze sprzętem komputerowym cele. Pozytywnie zaskakuje górna granica wieku, której trudno przypisać fascynację nowymi technologiami. Natomiast możliwość wnioskowania o ratalne środki do spłaty z przeznaczeniem na inne, życiowe potrzeby, może być dobrze przez klientów postrzegana. Do tych pozytywów doliczyć wypada możliwość wnioskowania przez okrągły tydzień z taką samą łatwością otrzymania w dowolnym czasie pożyczonych pieniędzy. Ten ostatni walor zapewnia jeden z z systemów szybkich przelewów, dzięki czemu przyznana pożyczka może znaleźć się na koncie wnioskodawcy tego samego dnia. Loans4Players nie narzuca sztywnego schematu spłaty. Pożyczone środki możemy regulować w terminie od 6 do 36 miesięcy z dopuszczalna przerwą w ich spłacie. Co prawda możliwa jest ona po co najmniej półrocznym regulowaniu rat, ale bez wątpienia może okazać się korzystną w sytuacji nieprzewidzianych wydatków.

Pożyczka na 36 miesięcy – podsumowanie

Należy przyznać, iż oferta IPF Polska nie należy do najtańszych. Plasuje się w czołówce droższych firm dystrybuujących tego rodzaju produkt ratalny. Po części niweluje to brak jakichkolwiek opłat przygotowawczych i szybkie przelewy na rachunki bankowe wnioskodawców. Wcześniej jednak muszą oni uzbroić się w cierpliwość, gdyż formularz pożyczkowy jest znacznie rozbudowany a jego wypełnienie zajmuje nieco czasu.

Podobne wpisy: