Pożyczka na 12 miesięcy najtaniej

      Możliwość komentowania Pożyczka na 12 miesięcy najtaniej została wyłączona

Jak pożyczyć pożądaną kwotę na okres jednego roku ? Z łatwymi warunkami do spełnienia i co najważniejsze kosztami, które są na akceptowalnym poziomie ? W ten model wpisuje się tania pożyczka na 12 miesięcy oferowana po części przez kilka firm i jedną instytucję bankową, która udzieli jej obecnie zupełnie za darmo.

2000 zł bezpłatnie od banku na rok nadal aktualne

Planując pisanie tego artykułu zastanawiałem się, czy Getin Bank nadal pożycza za darmo na 12 miesięcy. Okazuje się, że jak najbardziej. Pożyczka na 12 miesięcy w kwocie dwóch tysiaków bez żadnych kosztów, jest w tym banku nadal dostępna.
Opisywana w wielu serwisach jako ewenement i mało spotykany produkt bankowy, ciągle jest oferowana na niezmiennych warunkach. Próżno szukać podobnych u konkurencji, która rywalizuje najniższymi odsetkami, prowizjami lub pożyczkami bez ubezpieczeń.
Oferta bez haczyków, aczkolwiek nie powala wysokością kwoty pożyczkowej. Z drugiej strony 12 miesięczny okres spłaty pozwala na dowolne zagospodarowanie tej kwoty.
Wykorzystać możemy ją na bieżące wydatki, spłatę innych zobowiązań a także budowę pozytywnego scoringu. Przydać nam się to może w przyszłych staraniach o kredyty z większymi kwotami, nie wykluczając tych związanych z zakupem samochodu, czy mieszkania.
Traktowanie tej okazji jako możliwości zarabiania na lokacie, nie przyniesie nam dużych profitów. Po roku oszczędzania otrzymamy odsetki w granicach 26 złotych. Suma niewielka, choć też nie do pogardzenia.
Przeczytaj też: Darmowa pożyczka bankowa Getina

pożyczka na 12 miesięcy

Kredyt na fotelik od Nest Banku

Maksymalną kwotę 2000 złotych możemy pożyczyć za darmo od Nest Banku z przeznaczeniem na zakup fotelika lub nawet kilku, jeśli mamy takie potrzeby. Warunkiem zyskania darmowych rat, jest w tym przypadku przedstawienie dowodu zakupu fotelika, którego wartość wynosi minimum 80% wnioskowanych środków. Mamy na to 60 dni od momentu podpisania umowy kredytowej. Suma pożyczonych pieniędzy będzie wtedy rozłożona przez Nest Bank na 10 rat bez naliczania oprocentowania i dopisywania jakichkolwiek prowizji.
Pożyczka na 12 miesięcy a raczej na 10 w tym przypadku, dostępna jest w każdym oddziale banku. Akcja Superfotelik wpisuje się w ideologię Nest Banku, który kreuje się na instytucję przyjazną rodzinie. Poza darmowymi kontami osobistymi i naprawdę atrakcyjnymi lokatami, powyższa, darmowa propozycja pożyczkowa, staje się dopełnieniem reklamowanego przez bank sposobu działania w którym rodzina jest zawsze na pierwszym miejscu.
Przeczytaj też: Nowe pożyczki 2017 darmowe górą

Pożyczka na rok u ratalnych oferentów

W firmach oferujących ratalne pożyczanie, najszybciej znajdziemy środki na tak długi okres. Ważne przy tym jest, aby podjęta decyzja o ofercie pożyczkowej, związana była z najlepszą opcją na rynku. W tym celu warto posiłkować się kalkulatorami pożyczkowymi.
Wpisanie potrzebnej kwoty i okresu spłaty, zajmie tylko chwilę. Jeszcze szybciej otrzymanie adekwatnych wyników.
Ale to w przypadku tych narzędzi, które faktycznie pozycjonują oferty pod względem najniższych kosztów.
Pożyczka na 12 miesięcy to bardzo poważne zobowiązanie. Należy w takim przypadku poświęcić trochę czasu na szukanie najtańszych pożyczkodawców, aby spłacanie jej odbyło się, jak najniższym kosztem.
W tym kontekście korzystanie z pożyczkowego kalkulatora może ułatwić nam wybór. Najistotniejszą kwestią jest, aby prezentował on wyniki z możliwością segregowania ofert pod względem całkowitych kosztów.
Spotykane w sieci narzędzia, nie zawsze spełniają ten warunek. Często otrzymujemy jedynie listę dostępnych pożyczkodawców bez jakiejkolwiek hierarchizacji kosztowej, czy wysokości miesięcznych rat. A przecież nie o spis firm pożyczających na 12 miesięcy nam chodzi. Chcemy bowiem na tak długi okres pożyczyć najtaniej lub wręcz za darmo. Taka opcja też jest możliwa o czym piszę poniżej.
Przeczytaj też: Najtańsze pożyczki ratalne – spis

Pożyczamy na rok za darmo

Osoby poszukujące pożyczki na rok czasu mogą posiłkować się ofertami darmowych chwilówek. Z reguły udzielane są one na jednomiesięczny okres. Czasami dłużej. W związku z tym pożyczka na 12 miesięcy wiązać się będzie z terminową spłatą zobowiązań i kolejnymi, zaciąganymi w firmach które pożyczają za darmo. Podstawowy warunek przy tej taktyce, to fakt bycia nowym klientem, czyli wnioskowanie w danej firmie po raz pierwszy.
Nie odkrywam tutaj Ameryki. Ten schemat pożyczania stosuje zapewne wiele osób, dla których darmowa pożyczka na 365 dni nie jest żadną nowością. Wiele osób przedłuża też ją znacznie w czasie przy terminowych spłatach poprzednich zobowiązań i przy aprobatach kolejnych pożyczkodawców.
W tym kontekście warto zacząć od takich, którzy oferują nowym klientom najdłuższe terminy spłaty. Wypada do nich zaliczyć InCredit z pożyczką na 61 dni. Nie obowiązuje tutaj podział na raty, których połowę musimy spłacać po 30 dniach, tak jak u innych pożyczkodawców. Pożyczamy w danym miesiącu maksymalną kwotę dwóch tysięcy złotych i taką samą oddajemy po wspomnianym wyżej terminie. Czyli pierwsza pożyczka na dwa miesiące jest do uruchomienia na podstawie tylko jednej umowy.
Serwis internetowy InCredit przeszedł ostatnio znaczną metamorfozę. Rzecz jasna na lepsze z bardzo przyjazną stroną i co najważniejsze, zachowaniem warunków pożyczkowych o których mowa wyżej.
Kolejny kandydat do dwumiesięcznej pożyczki, to Dopożyczka oferująca tę samą kwotę na 60 dni. Reprezentuje ona jednak nieco inne warunki. Pożyczoną kwotę przyjdzie nam spłacać w dwóch jednomiesięcznych ratach po 1000 zł każda.
Podobnie kwestię spłacania ratami uregulował MoneyMan. Tutaj pożyczymy na 61 dni 1500 złotych z koniecznością dwukrotnej spłaty po 750 złotych.
O wiele wygodniej prezentuje się pożyczka Wongi. Przy tej samej kwocie, obowiązywać nas będzie jedna spłata całości pożyczonej sumy.
To tylko niektóre przykłady i sposoby na to, aby pożyczka na 12 miesięcy mogła być zaciągnięta bez jakichkolwiek kosztów.

Podobne wpisy: