Pożyczka ekspresowa na euroloan.pl

Pożyczka ekspresowa, to jeden z produktów Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o. Firma prowadzi swą działalność w Polsce, Szwecji i Finlandii, udzielając pozyczek ekspresowych, szybkich pożyczek a także oferując limit kredytowy.

RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla powyższych produktów wynosi 168,80 %. Różni je natomiast sposób i czas przyznawania a także formalności, które należy spełnić w przypadku ponownego starania się o pożyczkę. Pożyczka ekspresowa i chwilówka przyznawane są przy minimalnym i niezbędnym badaniu historii kredytowej wnioskodawcy. W przypadku korzystania z Euroloan Limitu Na Rachunku, niezbędna jest pozytywna historia kredytowa w Biurze Informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej. Po zaakceptowaniu wniosku mamy możliwość korzystania z przyznanego limitu kredytowego w kwocie, która najbardziej nam odpowiada i w zależności od istniejących potrzeb.

euroloan chwilowki za darmo

Spłata pożyczki zaciągniętej w ramach limitu odbywa się w ustalonych w umowie ratach. Pierwsza wypłata może wynieść maksymalnie 50 % przyznanego przez Euroloan limitu. Całkowity, przyznany limit jest możliwy do wykorzystania po opłaceniu pierwszego rachunku i wprowadzeniu kodu odblokowującego, który wysyłany jest przez firmę listem na adres zameldowania.

Podobne wpisy: