Ranking chwilówek w marcu 2016

      Możliwość komentowania Ranking chwilówek w marcu 2016 została wyłączona

Draft na temat: ranking chwilówek w marcu 2016 roku, był już gotowy pod koniec lutego. Nie przewidywałem jakichś diametralnych zmian w zestawieniu darmowych pożyczek na marzec. Tym bardziej, że wszyscy trąbią o wejściu nowej ustawy i poważnych zmianach na polskim, pozabankowym rynku pożyczkowym. Począwszy od kosmetycznych zmian ofert, po wizje mówiące o zniknięciu z rynku darmowych pożyczek. Tym bardziej ewentualne zmiany na plus dla pożyczkobiorców, wydawały się mało prawdopodobne.

Vivus skończył miesięczną promocję 60 dniowej pożyczki za darmo, spłacanej w dwóch ratach. Ewenement w postaci oferty darmowych chwilówek dla wszystkich adresowanej przez Szybką Gotówkę, miał jedynie charakter jednorazowej promocji. Kilka modyfikacji pożyczkowej oferty produktowej w nielicznych firmach. I w zasadzie to wszystko, co w mniejszym lub większym stopniu wpłynąć mogło na ranking chwilówek w marcu 2016 roku. Ach, zapomniałem o pojedynczych podwyżkach kwot możliwych pożyczek w niektórych firmach. Ale z racji, iż są one płatne, nie sposób ujmować je w zestawieniu, które rankuje i pozycjonuje jedynie oferty darmowych chwilówek. Wyjątkiem jest tu smartpozyczka.pl, która zwiększyła kwotę pierwszej, darmowej chwilówki z 600 na 1000 złotych.

Opóźnienie w opublikowaniu rankingu opłaciło mi się ze względu na super ofertę Extraportfela. Firmę chwaliłem niejednokrotnie za bardzo długi okres spłaty darmowej pożyczki. Wynosi on od dawna 45 dni i jest dłuższy o 50% od wielu ofert, które narzucają okres spłaty w wymiarze jednego miesiąca. To, co mile zaskakuje w propozycji pożyczkowej Extraportfela, to zwiększenie kwoty pierwszej, bezpłatnej pożyczki do sumy 2000 złotych. Dzięki temu, ofert ta objęła pozycję lidera w marcowym rankingu firm pożyczkowych dających pożyczki za 0 złotych.

Kolejne miejsca w rankingu, przedstawiają się następująco: 2. InCredit i NetCredit: 2000 złotych na 30 dni, 4. Vivus: 1600 złotych na 30 dni, 5. Wonga: 1500 zł na 60 dni z opłatą 10 zł, 6. Ferratum, Lendon, Kasa Tak, Ekspres Kasa, Ofin: 1500 zł na 30 dni, 7. Alfa Kredyt, Via Sms, Łatwy Kredyt, Filarum, Soho Credit, Smart Pożyczka i Super Grosz: 1000 zł na 30 dni, 8. Pożyczka Plus, Credit i Szybka Moneta: 800 zł na 30 dni, 9. Modna Pożyczka: 500 złotych na 30 dni, 10. Szybka Gotówka: 300 złotych na 30 dni.

ranking chwilówek w marcu 2016

Podobne wpisy: