Archiwum kategorii: ubezpieczenia

Darmowa polisa dla dziecka na wakacje

      Możliwość komentowania Darmowa polisa dla dziecka na wakacje została wyłączona

Bezpieczeństwo naszych pociech jest dla nas wartością nadrzędną. Wiedzą o tym wszyscy ubezpieczyciele. W tym kontekście przygotowują różne produkty ubezpieczeniowe. Jedne kosztują mniej, inne więcej. Prawdziwym ewenementem na rynku jest darmowa polisa dla dziecka od PZU na okres wakacyjny. W poniższym wpisie przytaczam warunki jakie należy spełnić, aby skorzystać z… Czytaj więcej »

You Can Drive Infolinia i kontakt

      Możliwość komentowania You Can Drive Infolinia i kontakt została wyłączona

Marka Grupy ERGO Hestia – You Can Drive, stawia w kontaktach z klientami, głównie na rozwiązania internetowe. Przesyłanie wypełnionych formularzy upraszcza i przyspiesza formalności z ubezpieczycielem. Do bezpośredniego kontaktu służy także You Can Drive infolinia będąca szybszym sposobem komunikacji. Można z niej skorzystać, zarówno gdy jesteśmy nowym klientem, jak też… Czytaj więcej »

InterRisk Infolinia – tylko jeden numer telefonu

      Możliwość komentowania InterRisk Infolinia – tylko jeden numer telefonu została wyłączona

W sprawie ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych i osobowych, kontaktować możemy się pod tym samym numerem telefonu. InterRisk infolinia przeznaczona jest także do kontaktów dla małych i średnich firm. Na infolinii zasięgniemy także informacji na temat ubezpieczeń specjalistycznych. InterRisk Infolinia – dzwonić możemy całą dobę Wybierając numer 225752525 uzyskamy informacje na temat… Czytaj więcej »

HDI Infolinia

      Możliwość komentowania HDI Infolinia została wyłączona

HDI oferuje swoim klientom szeroki wachlarz produktów na czele z ubezpieczeniami auta OC, AC, NNW i Assistance. Ofertę komunikacyjną uzupełniają HDI Opony, HDI Szyby i HDI Ekstra 2000. To ostatnie będące swoistym ubezpieczeniem mini autocasco przy gwarantowanej sumie 2000 zł w przypadku kradzieży samochodu. HDI Infolinia jest także źródłem informacji… Czytaj więcej »

Link4 infolinia

      Możliwość komentowania Link4 infolinia została wyłączona

Towarzystwo Ubezpieczeniowe udostępnia dwa, podstawowe numery telefonów do kontaktu z klientami. Link4 infolinia dla nowych klientów i oddzielny numer telefonu dla obecnych posiadaczy polis. Dzwoniąc na nie, możemy liczyć na obsługę lub udzielenie informacji w zakresie ubezpieczenia auta, domu i mieszkania a także planowanej podróży. Link4 infolinia dla obecnych klientów… Czytaj więcej »