InterRisk Infolinia – tylko jeden numer telefonu

      Możliwość komentowania InterRisk Infolinia – tylko jeden numer telefonu została wyłączona

W sprawie ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych i osobowych, kontaktować możemy się pod tym samym numerem telefonu. InterRisk infolinia przeznaczona jest także do kontaktów dla małych i średnich firm. Na infolinii zasięgniemy także informacji na temat ubezpieczeń specjalistycznych.

InterRisk Infolinia – dzwonić możemy całą dobę

Wybierając numer 225752525 uzyskamy informacje na temat oferowanych ubezpieczeń, jak również zgłosimy szkodę. „ Witamy w InterRisk Kontakt. Informujemy, że w trosce o jakość i bezpieczeństwo naszych usług, rozmowy mogą być rejestrowane. W sprawie assistance, wybierz zero. Zgłoszenie szkody, wybierz jeden. Informacje o zgłoszonej szkodzie, wybierz dwa. Informacje o produktach i oddziałach, wybierz trzy. Zgłoszenie reklamacji, wybierz cztery.”

Kontakt z InterRisk przez Internet

Ubezpieczyciel umożliwia swoim klientom zarządzanie zakupionymi polisami poprzez serwis iKlient. Wymagana jest w tym celu uprzednia rejestracja.

Numery telefonów do oddziałów InterRisk

Na stronie internetowej Towarzystwa w łatwy sposób znajdziemy numery telefonów do najbliższych oddziałów ubezpieczyciela. W tym celu wystarczy wpisać miasto i kod pocztowy. Poprzestając tylko na nazwie miejscowości, otrzymamy listę agencji pośrednictwa ubezpieczeń i agentów firmy.

Kontakt InterRisk w sprawie zgłoszenia szkody

Mamy do wyboru trzy sposoby. Pierwszy, telefoniczny 225752525 cytowany już wcześniej. Drugi sposób, to internetowe zgłoszenie szkody polegające na wypełnieniu formularza. Dedykowane są one oddzielnie do szkody w pojeździe, szkody w mieniu i na osobie. Trzecim sposobem jest zgłoszenie szkody w jednym z oddziałów na terenie kraju.

Dane adresowe

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
ul. Noakowskiego 22
00-668 Warszawa

Firma działa na rynku od 1993 roku. W swej ofercie posiada ubezpieczenia skierowane do osób fizycznych a także małych i średnich firm.
Majątkowe ubezpieczenia dla Polaków, to Bezpieczny Dom, Dom Max, OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie rolne i sprzętu. W zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych znajdziemy całą gamę produktów, począwszy od OC, AC, NNW, AutoAssistance, ochronę prawną, Auto Szyby, InterCasco – BLS i inne.
Wśród produktów dla firm możemy wyróżnić takie, jak Biznes Pro, Biznes Pro Plus, Biznes Pro Zdrowie i ubezpieczenia podróżne.

Podobne wpisy: