Najtańsza pożyczka ratalna w Wondze

      Możliwość komentowania Najtańsza pożyczka ratalna w Wondze została wyłączona

Oferta: najtańsza pożyczka ratalna promowana jest obecnie przez serwis www.wonga.pl Polega ona na udzieleniu gwarancji przyznania najtańszej pożyczki, która obejmuje kwotę nieprzekraczającą 3000 złotych i okres spłaty nie dłuższy, niż 12 miesięcy. Z oferty mogą skorzystać tylko nowi klienci, czyli tacy, którzy do tej pory nie otrzymali pożyczki od firmy Wonga.

Gwarancja najtańszej pożyczki, to także możliwość pomniejszenia kosztów pożyczki Wongi do poziomu innej, konkurencyjnej i tańszej oferty rynkowej, którą przedstawi pożyczkobiorca. Musi być to taka sama pożyczka ratalna – w tej samej wysokości kwotowej i z identycznym terminem spłaty – ilością rat. Obowiązującym wymogiem jest też, aby była to, podobnie jak wongowska, ratalna pożyczka zaciągana w całości online. Na zgłoszenie kontroferty i ewentualne pomniejszenie kosztu pożyczki, organizator wyznaczył nieprzekraczalny termin, który upływa 14 lipca. Konkurencyjna (tańsza) propozycja innej firmy pożyczkowej, musi być aktualną ofertą, nie wcześniejszą i nie późniejszą, niż 7 dni liczonych od daty podpisania umowy pożyczkowej z Wongą.

najtańsza pożyczka ratalna

Informacja o kontr pożyczce powinna być przesłana w formie pliku jpg, pdf lub print screenu z ekranu komputera na adres gwarancja@wonga.com. Pożyczkodawca (Wonga) gwarantuje ocenę oferty konkurencyjnej firmy w przeciągu 4 godzin od zgłoszenia i wysłania odpowiedzi w tym czasie. Dotyczy to zgłoszeń przesłanych w godzinach od 8:00 do 18:00 w dni robocze. Odpowiedź będzie zawierać decyzję Wongi o obniżeniu całkowitego kosztu pożyczki. Jeśli się okaże, że jest to faktycznie najtańsza pożyczka ratalna na rynku, Wonga pomniejszy pierwszą lub ostatnią ratę pożyczkową osoby, która zgłosiła swój akces w promocji i skorzystała z oferty pożyczki ratalnej. Kwota powyższego pomniejszenia stanowić będzie różnicę między kosztem pożyczki w Wonga a przedstawioną, tańszą ofertą. Jeśli będzie ona przekraczała wysokość jednej raty, wówczas będzie to oznaczać jej zerową kwotę do spłaty dla jednej raty Wongi a pozostała różnica stanowić będzie pomniejszenie kwotowe z kolejnej raty do spłacenia.

W promocyjnej akcji gwarancji najtańszej pożyczki, mogą wziąć udział wszyscy, którzy podpiszą z Wongą umowę o pożyczkę ratalną w nieprzekraczalnym czasie do 30 czerwca. Dla porównywania konkurencyjnych ofert nie mają zastosowania pożyczki oferowane przez banki krajowe i zagraniczne, spółdzielcze kasy oszczędnościowo – kredytowe a także instytucje oferujące pożyczki na zakup towarów i usług.

Najtańsza pożyczka ratalna z gwarancją była ostatnio oferowana także przez Providenta. Trudno jednak w tym przypadku mówić o konkurencyjnych ofertach, które zawierałyby obsługę pożyczkową w domu klienta. W przypadku Wongi można pokusić się o porównanie innych pożyczek ratalnych udzielanych przez Internet. Udzielane są one przez takie firmy, jak: InCredit, Zaplo, Monedo, Profi Credit, Solven, ratka.pl, Feniko, Hapipożyczki, Ferratum, SMS Kredyt, Gotówka Natychmiast, eKredycik, Zaimo, czy PożyczkaOK. Podobną do Wongi akcję najtańszej pożyczki ratalnej, przeprowadza obecnie Aasa. W tym przypadku oferta także jest aktualna do końca czerwca bieżącego roku.

Podobne wpisy: