Archiwum kategorii: darmowe pożyczki bankowe

Sporo czasu musiało minąć zanim banki zorientowały się, iż prywatne firmy w sferze niewygórowanych kwot pożyczkowych, odbierają im sporą ilość klientów.
Taki stan rzeczy wynika po części z braku obsługi klientów z kiepską zdolnością kredytową, po części zaś z lekceważenia segmentu klientów chcących pożyczać niewygórowane kwoty na krótki czas.
Jak się okazuje, segment ten jest dość liczny i w ujęciu kwotowym jako ewentualny przychód od dawna przechodzi bankom koło nosa.
Darmowe pożyczki bankowe dystrybuowane od niedawna, to odpowiedź bankowej finansjery na taki stan rzeczy. To także chęć wkroczenia na rynek niewielkich kwotowo kredytów gotówkowych i odebrania części klientów prywatnym pożyczkodawcom.
W staraniach tych przoduje Getin Bank, udzielając dwutysięcznej, darmowej pożyczki z rewelacyjnym czasem spłaty jednego roku. Aspekt darmowości nie jest tu do końca spełniony, aczkolwiek takowym może zostać po spełnieniu łatwego warunku. Wynika to z konieczności założenia konta osobistego i oto głównie chodzi Getinowi. Utrzymanie konta jest płatne, ale można tego uniknąć wykonując miesięcznie zaledwie jedną transakcję kartą płatniczą.
Podobną promocję znajdziemy w Credit Agricole w postaci kredytu powitalnego z zerowym oprocentowaniem.
Należy się spodziewać kolejnych darmowych pożyczek bankowych, gdyż tylko takie oferty są w stanie sprostać konkurencji prywatnych podmiotów.

Alternatywa dla darmowej pożyczki

      Możliwość komentowania Alternatywa dla darmowej pożyczki została wyłączona

Jeżeli nie chcemy zadłużać się pozabankowo, możemy skorzystać z kilku alternatywnych sposobów pozyskania gotówki lub sfinansowania zakupów. Mają one z darmowymi chwilówkami wspólną cechę – są bezpłatne, natomiast bardziej angażują czas i wysiłki na dopełnienie wszystkich formalności. Dla osób, które skorzystały już ze wszystkich ofert bezpłatnych chwilówek będzie to także… Czytaj więcej »

Darmowa pożyczka bankowa Getina

      Możliwość komentowania Darmowa pożyczka bankowa Getina została wyłączona

Z oprocentowaniem 0%, prowizją 0% i pozostałymi kosztami, które także wynoszą 0% kusi nas darmowa pożyczka bankowa w Getinie. Czyżby bank pozazdrościł prywatnym firmom pożyczkowym ich bezpłatnych pożyczek i poszedł w ich ślady ? Czy w banku faktycznie możemy pożyczyć za darmo ? Przyjrzyjmy się warunkom getinowskiej oferty  i sprawdźmy… Czytaj więcej »

Darmowy limit w koncie w PKO BP

      Możliwość komentowania Darmowy limit w koncie w PKO BP została wyłączona

Darmowy limit w koncie oferuje do końca marca jeden z największych banków polskich – PKO BP. Wysokość pożyczanej kwoty, od której bank nie naliczy żadnych odsetek, to 1000 złotych, zaś czas obowiązywania promocji, to 6 miesięcy od momentu podpisania umowy. Innymi słowy, przez pół roku możemy pożyczać od banku, co… Czytaj więcej »