Archiwum kategorii: darmowe pożyczki bankowe

Alternatywa dla darmowej pożyczki

      Możliwość komentowania Alternatywa dla darmowej pożyczki została wyłączona

Jeżeli nie chcemy zadłużać się pozabankowo, możemy skorzystać z kilku alternatywnych sposobów pozyskania gotówki lub sfinansowania zakupów. Mają one z darmowymi chwilówkami wspólną cechę – są bezpłatne, natomiast bardziej angażują czas i wysiłki na dopełnienie wszystkich formalności. Dla osób, które skorzystały już ze wszystkich ofert bezpłatnych chwilówek będzie to także… Czytaj więcej »

Darmowa pożyczka bankowa Getina

      Możliwość komentowania Darmowa pożyczka bankowa Getina została wyłączona

Z oprocentowaniem 0%, prowizją 0% i pozostałymi kosztami, które także wynoszą 0% kusi nas darmowa pożyczka bankowa w Getinie. Czyżby bank pozazdrościł prywatnym firmom pożyczkowym ich bezpłatnych pożyczek i poszedł w ich ślady ? Czy w banku faktycznie możemy pożyczyć za darmo ? Przyjrzyjmy się warunkom getinowskiej oferty  i sprawdźmy… Czytaj więcej »

Darmowy limit w koncie w PKO BP

      Możliwość komentowania Darmowy limit w koncie w PKO BP została wyłączona

Darmowy limit w koncie oferuje do końca marca jeden z największych banków polskich – PKO BP. Wysokość pożyczanej kwoty, od której bank nie naliczy żadnych odsetek, to 1000 złotych, zaś czas obowiązywania promocji, to 6 miesięcy od momentu podpisania umowy. Innymi słowy, przez pół roku możemy pożyczać od banku, co… Czytaj więcej »