Archiwum kategorii: finanse osobiste

Pożyczka na selfie od Alior Banku

      Możliwość komentowania Pożyczka na selfie od Alior Banku została wyłączona

Przykładem poniższych uwarunkowań jest pożyczka na selfie od Alior Banku niwelująca konieczność udawania się do placówki tej instytucji. W czasie pandemii koronawirusa musimy stosować się do wprowadzanych obostrzeń przez Rząd RP. Tyczy się to życia codziennego, zawodowego i zaleceń pozostawania w domu. Nie inaczej jest w przypadku korzystania z niektórych… Czytaj więcej »

Niedziele handlowe 2019 – sprawdzamy które

      Możliwość komentowania Niedziele handlowe 2019 – sprawdzamy które została wyłączona

„Szczytna idea” wzmacniania więzi rodzinnych przez ustawodawcę skutkuje tym, że niedziele handlowe 2019 mamy w jeszcze bardziej okrojonej liczbie. Poniżej zestawienie poszczególnych miesięcy 2019 roku z niedzielami handlowymi i niehandlowymi a tym samym brakiem możliwości odchudzania w tych dniach naszych grubych portfeli. Styczeń 6 stycznia – NIE 13 stycznia –… Czytaj więcej »

Premia za polecenie banku – zestawienie

      Możliwość komentowania Premia za polecenie banku – zestawienie została wyłączona

Kurcząca się ostatnimi czasy ilość promocji bankowych, nie spodoba się większości fanów wyjadania wisienek. Do lamusa odchodzą powoli konta i karty ze zwrotami za zakupy a pojawiające się promocje rachunków z bonusami, to często jednorazowe premie związane z ich otwarciem, co często oznacza więcej zachodu, aniżeli wymiernych korzyści. W takiej… Czytaj więcej »

Kosiniakowe 2019 – kto może się ubiegać?

      Możliwość komentowania Kosiniakowe 2019 – kto może się ubiegać? została wyłączona

Osoby bez uprawnień do zasiłku macierzyńskiego mogą korzystać z innych świadczeń rodzicielskich. Wśród nich jest tak zwane Kosiniakowe o które mogą wnioskować osoby pozostające w przeszłości lub obecnie bez umowy o pracę. Uprawnienia takowe posiadają bezrobotni bez względu, czy są zarejestrowani w Urzędzie Pracy, czy też nie, rolnicy, osoby zatrudnione… Czytaj więcej »