Premia za polecenie banku – zestawienie

      Możliwość komentowania Premia za polecenie banku – zestawienie została wyłączona

Kurcząca się ostatnimi czasy ilość promocji bankowych, nie spodoba się większości fanów wyjadania wisienek. Do lamusa odchodzą powoli konta i karty ze zwrotami za zakupy a pojawiające się promocje rachunków z bonusami, to często jednorazowe premie związane z ich otwarciem, co często oznacza więcej zachodu, aniżeli wymiernych korzyści. W takiej sytuacji alternatywą może być premia za polecenie banku odzwierciedlająca znaczne kwoty nad którymi warto się pochylić. Stajemy się co prawda nieetatowymi sprzedawcami produktu bankowego, ale jeśli jest on faktycznie dobry, to cóż stoi na przeszkodzie, aby polecić go znajomym, którzy będą z niego zadowoleni i przy okazji trochę na tym zarobić? Jak wyglądają takie programy poleceń i o jakich kwotach zarobkowych można rozważać, opisuję w poniższym artykule.

Polecaj konto znajomym i zacznij zarabiać w Mam Inteligo

Program kontynuowany od dawna przez PKO Bank Polski, wynagradza zarówno osobę polecającą, jak też polecaną. Jeżeli założy ona skutecznie konto z naszej rekomendacji, otrzyma 100 złotych. Nasze wynagrodzenie wynosić będzie 50 zł, przy czym w tym programie nie obowiązują żadne limity, co do ilości osób, które się zarejestrują i założą rachunek z naszego polecenia. Tym, którzy najaktywniej promować będą konta PKO BP, bank gwarantuje dodatkowe nagrody w kwotach 1000 zł, 600 zł i 300 złotych za największą ilość założonych rachunków – w zależności od zajętego miejsca w klasyfikacji.

Program „Polecam Proste Zasady” w wydaniu Getin Banku

Odwrócone stawki wynagrodzenia dla swych obecnych i przyszłych klientów w programie poleceń, wdrożył Getin Bank. Wypłaci on kwotę 100 zł każdej osobie polecającej z rekomendacji której zostanie skutecznie założone konto.
Osoba polecana może liczyć na 50 zł bonifikatę. Zarobi mniej, aczkolwiek zyska niezły produkt z ponadprzeciętnym oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym na poziomie 3% w skali roku do kwoty 200 000 złotych.
Aby tak się stało, polecony musi złożyć wniosek o Konto Proste Zasady na dedykowanej stronie i podać kod polecający od obecnego klienta. Nie może też złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych i w każdym z trzech, pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu aktywowania rachunku, zapewnić miesięczne wpływy w minimalnej wysokości 1000 złotych. Może to być przelew wynagrodzenia, stypendium lub po prostu własny przelew z konta w innym banku.

Premia za polecenie banku w kwocie 80 zł od Santandera

Ten bank z kolei wyrównał kwoty wynagrodzeń dla osób polecających i polecanych a wynoszą one odpowiednio po 80 złotych. Ewenementem jest tu fakt, iż osobą poleconą może być osoba niepełnoletnia, która ukończyła 13 rok życia. Dla zawarcia umowy wymagana jest wizyta z rodzicem lub prawnym opiekunem w oddziale banku.
Skuteczne polecenie konta polega na wypełnieniu wniosku na dedykowanej stronie promocji, podanie w nim numeru telefonu kontaktowego, wyrażenie zgody na przetwarzanie danych a także zalogowanie się do bankowości mobilnej lub internetowej i wykonania płatności kartą do końca następnego miesiąca po otwarciu rachunku.
Umowę o konto zawieramy za pośrednictwem kuriera, poprzez wideo rozmowę z konsultantem Santandera lub poprzez przelew weryfikacyjny z konta posiadanego w innym banku.

Polecanie mBanku połączone z konkursem

Trwająca obecnie edycja „Polecaj mBank i weź udział w konkursie” składa się z pięciu etapów i jest aktualna do końca roku. Polecając produkty banku, mamy także możliwość wygrania nagrody głównej w wysokości 2000 złotych i nagrody specjalnej 1000 złotych. Pierwszą z nagród otrzyma 20 zwycięzców, którzy najciekawiej odpowiedzą na pytanie „Która usługa lub produkt mBanku najbardziej ułatwia Ci życie?” dwudziestu innych uczestników poszczególnych etapów otrzyma drugą z wymienionych nagród za polecenie mBanku największej liczbie osób.
Wśród rekomendowanych produktów są rachunki osobiste i firmowe. W zależności od rodzaju konta, premia za polecenie banku wynieść może 100 zł – eKonto i mKonto za pierwszego, poleconego klienta. 150 złotych otrzymamy za ten sam typ konta i polecenie drugiego i kolejnego klienta.
W przypadku osób poleconych, które nie skończyły 18 lat, premia wynosić będzie 50 złotych. Warunkiem jej uzyskania, jest wykonanie 5 dowolnych transakcji kartą lub na rachunku w ciągu 60 dni od momentu jego otwarcia.
W przypadku kont firmowych stawka za polecenie wynosi 200 zł, zaś rachunku z usługą mKsiegowości 300 zł. Polecony znajomy musi wykonać transakcje kartą na łączną sumę 200 złotych w ciągu 60 dni od daty otwarcia rachunku firmowego.

Polecanie Nest Banku w ramach programu partnerskiego

W Nest Banku cały czas aktualny jest program poleceń skierowany do jego klientów. W ramach programu partnerskiego możemy reklamować konta osobiste, walutowe i firmowe. Polecający mogą zamieszczać linki do poszczególnych kont na swoich stronach internetowych, Facebooku lub Twitterze a także wysyłać je w wiadomościach email.
Nest Bank na swojej stronie udostępnia regulamin tego programu, jak też tabele wynagrodzeń z regulacjami dotyczącymi podatku dochodowego od wypłaconych premii.
Przeczytaj też: Banki z najtańszymi pożyczkami

Poleć konto znajomemu w ING Banku Śląskim

Promocja tego banku trwa do 11 grudnia, tak więc jest jeszcze sporo czasu, aby wziąć w niej udział. Kwalifikują się do niej wszystkie osoby posiadające konto w ING od minimum 30 dni. Nowi klienci – osoby polecone, to wszyscy którzy w terminie ostatnich 12 miesięcy przed podpisaniem umowy nie posiadali żadnego konta w ING Banku Śląskim. Rejestracja poleceń odbywa się na specjalnych stronach udostępnionych przez bank, na których podaje się niepowtarzalny numer przypisany do obecnego posiadacza konta – osoby polecającej. Stawką wynagrodzeniową jest kwota 100 złotych za jednorazowe i skuteczne polecenie rachunku.
Bank narzuca w programie limity ilościowe, co oznacza iż rachunek osobisty ING będziemy mogli polecić maksymalnie dziesięciu osobom.

Program poleceń w Citi Handlowym

Na premię w kwocie 100 złotych za polecenie nowego klienta, możemy także liczyć w Banku Citi Handlowy. Oferta trwa do końca roku, jednakże organizator, czyli Bank Handlowy w Warszawie SA ustanowił pule w ilości 1000 nagród.
Premia za polecenie banku w tej instytucji ma zastosowanie jedynie w przypadku nowych klientów, którzy od 1 stycznia 2017 roku nie posiadali konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego.
Osoba polecająca chcąca przystąpić do promocji wypełnia specjalny formularz. Wskazuje w nim dane znajomego z numerem telefonu. W drugim etapie pracownik banku kontaktuje się z osoba poleconą w celu otwarcia konta Citi Priority.
Warunkiem zakwalifikowania polecenia jako skutecznego, jest dokonanie przez poleconego dwóch transakcji na minimalną kwotę 300 złotych a także utrzymanie średniomiesięcznego salda min 30000 PLN lub uzyskanie dziennego salda, które wyniesie co najmniej 5000 złotych. Po spełnieniu tych warunków wynagrodzenie dla osoby, która zarekomendowała konto, wypłacone będzie w trzecim miesiącu od zgłoszenia. Limit poleceń w Citi Handlowym wynosi 10 znajomych.

Podobne wpisy: