Archiwum kategorii: pożyczki ratalne

Pożyczka przez czat, nowość 1

      Możliwość komentowania Pożyczka przez czat, nowość 1 została wyłączona

Polski rynek prywatnych pożyczek wzbogacił się o nową formę wnioskowania o tego rodzaju produkt finansowy. Pożyczka przez czat wpisuje się w ten model zgodnie z trendem minimalizowania poświęcanego czasu i czynności na wypełnianie wniosku. Jego efektem jest szybsza weryfikacja klienta i jego zdolności kredytowej. Przekłada się to bezpośrednio na niezwłoczny… Czytaj więcej »

Loans4Players z pożyczką na trzy lata

      Możliwość komentowania Loans4Players z pożyczką na trzy lata została wyłączona

Nie tylko z pożyczkami na sprzęt gamingowy, ale też w dowolnym celu, możemy skorzystać z oferty Loans4Players – serwisu będącego własnością IPF Polska Sp. z o.o. W optymalnym wariancie możemy wnioskować o kwotę pożyczkową w wysokości 15000 złotych z 3 letnim okresem spłaty. Wnioskowanie o playersową pożyczkę Serwis kieruje swą… Czytaj więcej »

Łatwa pożyczka na 24 miesiące

      Możliwość komentowania Łatwa pożyczka na 24 miesiące została wyłączona

Do grona firm pożyczkowych dołączyła Łatwa Pożyczka z niemałą sumą 10 000 zł i dwuletnim okresem spłaty. W porównaniu do innych podmiotów z ratalną ofertą, ta wydaje się być całkiem atrakcyjną. Sprawdźmy więc, kto może z niej skorzystać i na jakich warunkach. SPRAWDŹ ofertę pożyczkodawcy Klienci Łatwej Pożyczki, to osoby… Czytaj więcej »

Pex Pożyczka z bonusem od PeKao

      Możliwość komentowania Pex Pożyczka z bonusem od PeKao została wyłączona

Bonus w postaci odroczonej płatności trzech rat Pex Pożyczki znajdziemy w najnowszej ofercie PeKao S.A. Z promocji mogą skorzystać, zarówno osoby posiadające już rachunek w tym banku, jak też niebędący jego klientami. Rzućmy okiem, jak wygląda pożyczka spłacana z trzymiesięcznymi wakacjami ratalnymi. Pex Pożyczka – na czym polega ? Krótko… Czytaj więcej »

Pożyczka na 12 miesięcy najtaniej

      Możliwość komentowania Pożyczka na 12 miesięcy najtaniej została wyłączona

Jak pożyczyć pożądaną kwotę na okres jednego roku ? Z łatwymi warunkami do spełnienia i co najważniejsze kosztami, które są na akceptowalnym poziomie ? W ten model wpisuje się tania pożyczka na 12 miesięcy oferowana po części przez kilka firm i jedną instytucję bankową, która udzieli jej obecnie zupełnie za… Czytaj więcej »

Darmowa pożyczka na dokształcanie

      Możliwość komentowania Darmowa pożyczka na dokształcanie została wyłączona

Dziś o bardzo atrakcyjnej ofercie na bezpłatne pożyczanie. Bije ona na głowę dotychczasowe chwilówki firm i nieliczne, bezpłatne pożyczki banków. Darmowa pożyczka na dokształcanie może być zaciągnięta na kwoty idące w tysiące złotych z możliwością umorzenia, nawet 25% pożyczonej sumy. Zapraszam do artykułu w którym zamieściłem odpowiedzi na pytania, gdzie… Czytaj więcej »

Darmowe pożyczki ratalne – spis

      Możliwość komentowania Darmowe pożyczki ratalne – spis została wyłączona

Wśród bezpłatnych chwilówek, kilka jest wartych uwagi ze względu na długi czas spłaty. Jego wydłużenie do dwóch miesięcy sprawia, że tak powstałe swego rodzaju darmowe pożyczki ratalne biją na głowę typowe – płatne. Trudno bowiem tym drugim konkurować na polu cenowym, gdy koszt wynosi 0 zł. Poniższy spis oferentów nie… Czytaj więcej »

Pożyczki na trzy miesiące – najlepsze oferty

      Możliwość komentowania Pożyczki na trzy miesiące – najlepsze oferty została wyłączona

Czas na oddanie pożyczonych pieniędzy, to jeden z najważniejszych parametrów w kontekście finansowego zadłużania. Warunkuje on z jednej strony okres w którym spłacamy pożyczkę, z drugiej zaś koszty z tym związane. W tym kontekście pożyczki na trzy miesiące wydają się być relatywnie dobrym rozwiązaniem. Przedstawiają spory zapas czasu na zebranie… Czytaj więcej »

Najtańsze pożyczki ratalne – spis

      Możliwość komentowania Najtańsze pożyczki ratalne – spis została wyłączona

Pożyczając na raty zyskujemy komfort w postaci wydłużonego okresu spłaty. Takie odroczenie płatności w czasie, pozwala na wygodne zaplanowanie w dłuższej perspektywie osobistego budżetu, zarówno pod względem przychodów, jak i rozchodów. W tym kontekście najtańsze pożyczki ratalne powinny znaleźć się w polu naszego zainteresowania. Tylko takie bowiem kosztować będą nas… Czytaj więcej »

Na payto.pl pożyczymy 5000 złotych

      Możliwość komentowania Na payto.pl pożyczymy 5000 złotych została wyłączona

W serwisie payto.pl możemy wnioskować o pożyczkę ratalną w maksymalnej kwocie 5000 złotych i okresem spłaty do 30 miesięcy. Wnioskodawcy muszą posiadać co najmniej 25 lat i nie więcej, niż 80 lat. Warunkiem rozpatrywania i przyznania pożyczki, jest też wymóg niefigurowania  w bazach dłużników, posiadanie stałego adresu zameldowania na terytorium… Czytaj więcej »