Łatwa pożyczka na 24 miesiące

      Możliwość komentowania Łatwa pożyczka na 24 miesiące została wyłączona

Do grona firm pożyczkowych dołączyła Łatwa Pożyczka z niemałą sumą 10 000 zł i dwuletnim okresem spłaty. W porównaniu do innych podmiotów z ratalną ofertą, ta wydaje się być całkiem atrakcyjną. Sprawdźmy więc, kto może z niej skorzystać i na jakich warunkach.

SPRAWDŹ ofertę pożyczkodawcy

Klienci Łatwej Pożyczki, to osoby otrzymujące stałe dochody

O ratalną pożyczkę w tej firmie mogą starać się wyłącznie osoby otrzymujące stałe dochody. Mogą być nimi wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, otrzymywana emerytura, stypendium lub renta. Tak, jak w pozostałych firmach obowiązuje obywatelstwo polskie i stały adres zamieszkania na terytorium kraju.
Przedział wiekowy osób mogących wnioskować o produkt firmy mieści się w przedziale wieku od 20 do 80 lat. Dane te wpisujemy w pięcio stronicowym formularzu.

Wniosek o pożyczkę ratalną

Jak już wspomniałem powyżej, wnioskowanie w Łatwej Pożyczce składa się z pięciu etapów. Pierwszy krok, to określenie sumy pożyczkowej i planowanego terminu spłaty. Określimy je za pomocą suwaków. Możemy też skorzystać z rozwijanych pasków, wskazując tym samym pożyczkowe kryteria.
Drugi krok, to podanie danych osobowych pożyczkobiorcy. Poza danymi personalnymi zobligowani jesteśmy do podania takich informacji, jak forma płatności za telefon, stanu cywilnego, wykształcenia a także w jakim celu zaciągamy pożyczkę. Podajemy także preferowaną formę jej otrzymania – na konto bankowe lub za pomocą czeku GIRO.
Musimy także wskazać typ posiadanego konta (osobiste, wspólne, firmowe) i odpowiedzieć na pytanie, czy posiadamy niespłacone pożyczki.
Krok trzeci, to informacje o otrzymywanym dochodzie i jego źródle. Pożyczkodawca pyta się także o jego wysokość i od jakiego czasu jest przez nas otrzymywany. Ostatnie pytanie na tym etapie dotyczy ewentualnego zwrotu podatku, jeśli pracowaliśmy za granicą.
Krok czwarty związany jest z adresem zamieszkania. Oprócz podstawowych danych Łatwa Pożyczka chce wiedzieć, jaki jest status nieruchomości przez nas zamieszkiwanej. Czy należy ona do nas, czy też do osób trzecich.
Końcowy etap, to akceptacja warunków umowy i zaznaczenie wymaganych zgód. Administratorem danych osobowych jest w tym przypadku Aasa Polska S.A.

łatwa pożyczka

Łatwo Pożyczkowe pieniądze odbierzemy przelewem na konto lub wypłacimy czekiem GIRO

Ta druga opcja może być pomocną w przypadku osób które nie posiadają konta w banku lub nie chcą otrzymać nań pożyczonych pieniędzy. Decydując się na czek GIRO musimy liczyć się z dodatkowym kosztem w wysokości 13 złotych. W przypadku wnioskowania o ekspresową wypłatę pożyczki na konto w ciągu 3 godzin, będziemy musieli uiścić opłatę w wysokości 3 złotych. Normalny tryb otrzymania pieniędzy od Łatwej Pożyczki, to następny dzień roboczy po zaakceptowaniu wniosku.

Bazy sprawdzane przez pożyczkodawcę

Z informacji zamieszczonych na latwapozyczka.pl wynika, że firma weryfikuje wpisy w rejestrach dłużników BIG (Erif, KRD lub InfoMonitor). Tak więc szanse na otrzymanie pożyczki przez osoby niefigurujące w tych bazach są stosunkowo duże. Przeszkodą nie powinien być także zaciągnięty kredyt bankowy o ile jest spłacany zgodnie z harmonogramem.

Maksymalna łatwa pożyczka do zaciągnięcia i czas spłaty

Łatwa Pożyczka oferuje 10 000 złotych z 24 miesięcznym okresem spłaty. Przy tych parametrach przyjdzie nam ponieść comiesięczne opłaty w kwocie 15 złotych plus 5990 zł a także opłacić odsetki wynoszące 1040,39 zł. Całość kosztów liczonych od kwoty pożyczkowej 10 000 zł, to 7870,39 zł.

Strona internetowa pożyczkodawcy

Wypada przyznać, iż serwis online Łatwej Pożyczki cechuje się ergonomią i schludnym wyglądem. Informacje o ofercie pożyczkowej są łatwo dostępne a poszczególne moduły rozmieszczone w widocznych miejscach na stronie. Bez problemu znajdziemy zakładkę o warunkach pożyczki ratalnej i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Suwaki z parametrami znajdują się na pierwszym planie. Skorzystanie z nich umożliwia w kilka sekund obliczenie kosztów skorzystania z oferty, wybierając potrzebną kwotę i planowany okres spłaty. Stronę internetową wzbogaca blog z poradami pożyczkowymi.

Dane kontaktowe pożyczkodawcy

Siedziba firmy mieści się w Warszawie przy ulicy Jesionowej 3/2. Podany numer telefonu do kontaktu, to 801 404040. Łatwa Pożyczka udostępnia tez formularz do kontaktu na swojej stronie internetowej a także adres mailowy: kontakt@latwapozyczka.pl.

Podobne wpisy: