Pożyczka bez konta przez Internet

      Możliwość komentowania Pożyczka bez konta przez Internet została wyłączona

Osoby poszukujące pożyczek pozabankowych przez Internet i nieposiadające RORu w banku, mają twardy orzech do zgryzienia. Większość bowiem firm warunkuje udzielanie takich pożyczek właśnie od faktu posiadania bankowego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego.
Pożyczka bez konta online jest jednak możliwa i znajduje się w ofertach kilku firm pożyczkowych. Należą do nich te z wypłatą na poczcie na podstawie czeku GIRO: YOLO, SUPER GROSZLOANS4PLAYERS, Ratka, Ekredycik, Jupicash i te dostarczane do domu klienta : PROVIDENT. czy BOCIANPOZYCZKI. O sposobach wnioskowania w tych firmach piszę w poniższym artykule.

Pożyczka bez ROR w Aasa Polska
Internetowy wniosek o pożyczkę w Aasa możemy składać przez cała dobę. W przypadku jego akceptacji umowa dostarczana jest przez kuriera, jak również czek GIRO, dzięki któremu wypłacimy pieniądze. Realizacja czeku możliwa jest po upływie pół godziny od momentu podpisania umowy pożyczkowej. Wypłaty pieniędzy możemy dokonać w oddziale Banku Pocztowego lub w dowolnej placówce Poczty Polskiej. Mamy na to tydzień czasu.
Za ominięcie konieczności podawania własnego konta bankowego do wypłaty pożyczki i za możliwość jej odebrania za pomocą czeku GIRO, Aasa obciąży nas kwotą 13 złotych. Będzie ona doliczona do pierwszej raty pożyczki, którą przyjdzie nam spłacać.
Alternatywą dla powyższego rozwiązania jest przelew pieniędzy na konto wnioskodawcy. W tym celu należy wypełnić odpowiednie pola na stronie firmy wpisując numer rachunku, imię i nazwisko jego właściciela. Od Aasy możemy pożyczyć na dowód maksymalnie 5000 złotych na okres 24 miesięcy. Firma warunkuje także minimalną kwotę pożyczki i minimalny okres spłaty. Wynoszą one odpowiednio 1000 złotych i 6 miesięcy. Wnioskodawcami mogą być osoby w wieku od 20 do 80 lat.
Zerknij też na nowe pożyczki

Pożyczka bez konta od Ratki
Podobny schemat pożyczania z wykorzystaniem czeku GIRO funkcjonuje na ratka.pl. Firma reguluje to w identyczny sposób, jak aasowski pożyczkodawca. Do pożyczenia mamy identyczne kwoty z dokładnie takimi samymi okresami spłaty. Podmiotem wypłacającym pieniądze jest także Bank Pocztowy. Czas od momentu wnioskowania do wypłaty przyznanych środków, to jeden do dwóch dni roboczych. Z wymaganych dokumentów przy aplikowaniu wymagany jest jedynie dowód osobisty.
Przeczytaj też: Kolejna pożyczka – gdzie najtaniej ?

Pożyczka bez konta bankowego w TaktoFinanse
TaktoFinanse jest kolejną firmą w której możemy wziąć pożyczkę nie posiadając konta w banku. Warunki, które musimy spełnić, to wymagalny wiek 18 do 75 lat, tak jak w większości firm pożyczkowych posiadanie obywatelstwa polskiego a tym samym ważnego dowodu osobistego. Firma wymaga także dochodu miesięcznego w wysokości minimum 500 złotych netto. Szanse na uzyskanie pożyczki w TaktoFinanse zwiększy też, a wręcz zagwarantuje brak zajęć komorniczych i zadłużeń zarejestrowanych w bazach BIK i BIG. Nie posiadając RORu możemy wnioskować o pożyczkę ratalną w maksymalnej wysokości 10 000 złotych. Przy pozytywnej akceptacji maksymalny okres spłaty, to 36 miesięcy. Wnioskować o pożyczkę możemy telefonicznie lub wypełniając formularz kontaktowy na stronie internetowej. Przedstawiciel pożyczkodawcy oddzwania ze wstępną decyzją, ewentualnie z prośbą dostarczenia dodatkowych dokumentów. Zatwierdzone środki pożyczkowe możemy otrzymać szybkim przelewem na konto w 15 minut za pomocą BlueMedia lub w dowolnym Urzędzie Pocztowym za pomocą czeku GIRO.
Zerknij także na ranking pożyczek

Pożyczka bez konta bankowego w KredytOK
KredytOK, to firma pożyczkowa, która wnioskowanie o pożyczki przez osoby nieposiadające rachunku bankowego ograniczyła do niezbędnego minimum. Proces wnioskowania sprowadza się do wypełnienia bardzo krótkiego formularza, komunikacji telefonicznej z pożyczkobiorcą i odbiorem gotówki w oddziale firmy lub na poczcie. Realizacja wszystkich formalności odbywa się w zasadzie w czasie jednej rozmowy telefonicznej. Aby być do niej w pełni przygotowanym, należy przygotować dowód osobisty lub legitymację rencisty, ewentualnie emeryta w przypadku osób otrzymujących dochody z tego tytułu. Telefoniczny wniosek o pożyczkę weryfikowany jest w ciągu kilku minut, po upływie których otrzymujemy SMSem wiadomość o jej uzyskaniu w przypadku pozytywnej decyzji. Pożyczka od KredytOK możliwa jest do odbioru w placówce Poczty Polskiej lub w oddziale Banku Pocztowego po okazaniu dowodu osobistego. W firmie wnioskować możemy o pożyczkę ratalną w maksymalnej kwocie 20 000 złotych z maksymalnym terminem spłaty 48 miesięcy. W ofercie firmy jest także karta płatnicza KredytOK ze stałym dostępem do gotówki, jak również darmowe ubezpieczenie zdrowotne.
Przeczytaj też Darmowa pożyczka bankowa Getina

Pożyczki bez rachunku od Ekredycika
Osoby, które nie posiadają zaciągniętych pożyczek w serwisie SMS Kredyt, mogą wnioskować o pożyczenie pieniędzy na ekredycik.pl. Mając od 20 do 80 lat, numer PESEL a także stałe źródło dochodów i stałe miejsce zamieszkania, możemy ubiegać się o maksymalną kwotę pożyczki w wysokości 7000 złotych. Dopuszczalny, najdłuższy okres jej spłaty, to 30 miesięcy. Pożyczka bez konta – wnioskowanie o pożyczkę ratalną od Ekredycika polega na wypełnieniu wniosku internetowego i wybraniu rodzaju zawarcia umowy pożyczkowej a także sposobu odbioru pieniędzy. Może być to telefoniczna pożyczka i umowa podpisywana po dostarczeniu przez kuriera. Pożyczone pieniądze można otrzymać bezpośrednio na konto, w wyznaczonym banku lub na poczcie. Podobne warunki znajdziemy także w serwisie Jupicash stanowiącym produkt SMS Kredyt. Przeczytaj też: Darmowa spłata pożyczki

Alternatywne rozwiązania dla osób posiadających konto bankowe i chcących otrzymać pożyczkę na poczcie, na konto PayPal lub na kartę Visa lub MasterCard
Z pewnych powodów osoby aplikujące o pożyczki, chcą je otrzymać z pominięciem konta bankowego lub też z powodu jego braku. W tym pierwszym przypadku może dominować staranie, aby pożyczone środki nie zostały zajęte przez komornika lub współwłaściciela konta. Powodem może być też ich ochrona przed fiskusem lub wierzycielami. W drugim przypadku brak posiadanego rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego wymusza poszukiwanie pożyczek bez konta przez Internet jako alternatywa na zapożyczenie się w stacjonarnych punktach pożyczkowych. W takiej sytuacji można aplikować o pożyczkę przy pomocy posiadanego konta, wykonując na przykład przelew uwierzytelniający. Można też wnioskować o finansowe środki logując się jedynie na na swój ROR, dzięki specjalnej aplikacji KontoConnect, jak ma to miejsce w przypadku pożyczkodawcy MoneyMan. Po zaakceptowaniu wniosku pożyczone pieniądze możemy odebrać na poczcie. Innym sposobem ich otrzymania, na przykład na konto PayPal lub w postaci zasilenia karty Visa lub MasterCard jest aplikowanie o pożyczkę w firmie Lime Kredyt. W obydwu przypadkach możemy wybrać dogodny sposób otrzymania pożyczki – na konto bankowe lub w jeden ze sposobów opisany powyżej.
Zobacz też: Pożyczki bez przelewania grosza

pożyczka bez konta
Alternatywa na pożyczkę bez konta bankowego – stacjonarni pożyczkodawcy
Pożyczki przez Internet kojarzone są jako wygodny i szybki sposób okresowego pozyskania środków finansowych. Towarzyszący im wymóg w postaci osobistego konta bankowego umożliwia zarówno uwiarygodnienie wnioskodawcy, jak też otrzymanie przez niego pożyczki. Na konto bankowe właśnie. Brak rachunku osobistego niweluje, zarówno pierwszy, jak też drugi aspekt. Rozwiązaniem w tej sytuacji są stacjonarni pożyczkodawcy u których można zaciągnąć pożyczkę podczas jednej wizyty. Wbrew pozorom, rozwiązanie takie jest o wiele szybszym sposobem, aniżeli internetowe wnioskowanie, które dla otrzymania pożyczki bez konta bankowego wymaga, nawet kilkudniowego oczekiwania na pożyczone pieniądze.

Podobne wpisy: