Freezlówka od Freezla – pożycz 5000 zł za darmo

      Możliwość komentowania Freezlówka od Freezla – pożycz 5000 zł za darmo została wyłączona

Na przełamanie impasu w publikacji darmowych chwilówek zdecydował się Freezl. Firma, która otwarcie mówi, że oferuje pożyczki bez BIK postanowiła zaistnieć także w gronie podmiotów pożyczających za darmo. Freezlówka pobiła właśnie rekord pod względem najwyższej, możliwej sumy do pożyczenia za 0 złotych dla nowych klientów. Jej maksymalna kwota, to 5000 złotych z terminem spłaty 30 dni.

Freezlówka za darmo. Na jak długo ?
Centrum Rozwiązań Kredytowych – właściciel serwisu freezl.pl, nie informuje o datach obowiązywania promocyjnej pożyczki. Na stronie nadal pozostają aktualne informacje o darmowych co piątych pożyczkach i programie poleceń. Sugerować to może okresowy charakter freezlowskiej oferty wprowadzonej zapewne z okazji nadchodzących świąt. Przełom roku także powinien sprzyjać poszukiwaczom pożyczek, szczególnie tym potrzebującym ponadprzeciętnych kwot. Do takich wypada niewątpliwie zaliczyć chwilówkę Freezla, która z kwotą 5000 złotych na 30 dni z impetem deklasuje rywali.
Przeczytaj też: Pożyczki w Moneyman

Nowa oferta pożyczkowa i stare zasady uwierzytelniania
Freezlówka podobnie jak poprzednie pożyczki może być zaciągnięta jedynie na zasadzie zalogowania się poprzez konto posiadane w sieci społecznościowej. Jest nią w tym przypadku Facebook, Nasza Klasa i LinkedIn. Ogranicza to zapewne liczbę potencjalnych klientów a tym samym przychody firmy. Nie każdy bowiem posiada konto na Facebooku o pozostałych sieciach nie wspominając.

freezlówka
Z drugiej strony, dzięki takiemu rozwiązaniu proces wpisywania danych pożyczkobiorcy – zakładanie konta, może być znacznie czasowo skrócony. Dla wielu użytkowników już zalogowanych w sieci społecznościowej, nawet automatyczny.
Przeczytaj także: Pożyczki od 18 lat przez Internet

Freezlówka – co się zmienia, a co nie
Wraz z wprowadzeniem do oferty nowej darmowej pożyczki (wcześniej była osiągalna jedynie w kwocie 300 zł), Freezl skrócił maksymalny okres spłaty. Przedstawiany wcześniej jako atut 35 dniowy okres pożyczkowy został skrócony do 30 dni. Wydaje się to być logiczne, że bardziej opłaca się firmie pożyczać za darmo na okres krótszy, aniżeli dłuższy. Nawet jeśli jest to kwestia 5 dni. Dla klientów zaś różnica ta może mieć duże znaczenie.
Natomiast bez zmian pozostają deklaracje firmy udzielania pożyczek bez sprawdzania BIK i pożyczki bez dochodu przez Internet – bez wymogu przedstawiania w tym celu zaświadczeń. Zmianie nie uległy także godziny pracy: od 0:00 do 24:00 od poniedziałku do niedzieli.

Podobne wpisy: