Archiwum kategorii: kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy, to według definicji z Wikipedii produkt bankowy, którego całość wypłacana jest wnioskodawcy w gotówce.
Cóż więc robi ta nazwa na stronie traktującej o chwilówkach?
Jej zamieszczenie było celowym działaniem w kontekście bankowych ofert specjalnych z których mogą skorzystać czytelnicy bloga. Banki bowiem, co pewien czas starają się konkurować między sobą, coraz to atrakcyjniejszymi dla klientów produktami. Pomijając darmowe konta i karty kredytowe, warto śledzić takie promocje, szczególnie gdy mamy w planach pożyczenie pieniędzy. Kredyty gotówkowe w ramach takich ofert często dystrybuowane są z niższym oprocentowaniem a nawet za darmo.
Nie są to kwoty zbyt wielkie, ale w porównaniu do typowych chwilówek, całkiem wystarczające. Nie do pominięcia jest też czas określony w takich promocjach. Często jednomiesięczny bez odsetek ale zdarzają się też darmowe oferty z rocznym terminem spłaty, czego próżno szukać w ofertach firm pożyczkowych.
Pojawienie się takich promocji w wydaniu banków, to bez wątpienia odzew na działania konkurencyjnych podmiotów pożyczkowych. Ich przychody idące w miliardy złotych rocznie, oznaczają przecież pewien segment rynku, który omija banki. Nasuwa się tutaj pytanie: w jaki sposób bank może zarabiać, udzielając darmowych kredytów gotówkowych? Otóż może. Jeśli klient założy w banku konto związane z kredytem i ewentualnie skorzysta z innych produktów lub przedłuży kredyt obecnie spłacany, darmowy – będzie musiał za to zapłacić.

Banki z najtańszymi pożyczkami

      Możliwość komentowania Banki z najtańszymi pożyczkami została wyłączona

Decydując się na pożyczanie pieniędzy od banków, warto poświęcić trochę czasu na porównanie ich ofert. Zauważalny ostatnio spadek kosztów gotówkowych kredytów bankowych, może przełożyć się na znaczne oszczędności. Dlatego też w polu naszego zainteresowania powinny znaleźć się banki z najtańszymi pożyczkami, aby spośród nich wybrać najbardziej nam odpowiadającą. Zapewnić to… Czytaj więcej »

Pożyczka Przymiarka na 30 dni bez opłat

      Możliwość komentowania Pożyczka Przymiarka na 30 dni bez opłat została wyłączona

Nowa oferta Aliora ucieszy na pewno wszystkich, lubiących pożyczać za darmo. Pożyczka Przymiarka daje tę możliwość na okres 30 dni bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Przy dłuższych, płatnych okresach, może stanowić też tanią alternatywę w porównaniu do innych kredytów bankowych o prywatnych pożyczkach ratalnych, nie wspominając. Jak wnioskować o przymiarkową pożyczkę… Czytaj więcej »

Pożyczki dla rolników darmowe

      Możliwość komentowania Pożyczki dla rolników darmowe została wyłączona

Finansowanie działalności gospodarstwa rolnego, to bez wątpienia złożony temat. Szczególnie w przypadku, gdy jego właściciel nie chce poprzestawać na obecnej skali produkcji rolnej i chciałby ją zwiększać. Nie pomagają w tym drożejące ceny ziemi, maszyn rolniczych, nawozów i środków ochrony roślin. Pewnej pomocy w tym kontekście można upatrywać w unijnych… Czytaj więcej »