Na payto.pl pożyczymy 5000 złotych

      Możliwość komentowania Na payto.pl pożyczymy 5000 złotych została wyłączona

W serwisie payto.pl możemy wnioskować o pożyczkę ratalną w maksymalnej kwocie 5000 złotych i okresem spłaty do 30 miesięcy. Wnioskodawcy muszą posiadać co najmniej 25 lat i nie więcej, niż 80 lat. Warunkiem rozpatrywania i przyznania pożyczki, jest też wymóg niefigurowania  w bazach dłużników, posiadanie stałego adresu zameldowania na terytorium Polski a także udokumentowany dochód.

Wnioskowanie o pożyczkę na payto.pl, polega na wypełnieniu formularza z określeniem kwoty pożyczki i okresu jej spłaty. Po rozpatrzeniu wniosku, decyzja pożyczkodawcy przekazywana jest telefonicznie lub w formie smsa. Jednocześnie na adres emailowy wysyłane są warunki umowy i harmonogram spłaty pożyczonych pieniędzy. Finalne podpisanie umowy następuje po jej dostarczeniu przez kuriera.

Serwis payto.pl należy do firmy SMS Invest Sp. z o.o. SMS Kredyt sp. j. udzielającej od dawna pożyczek ratalnych na stronie smskredyt.pl. Z tego też względu osoby spłacające pożyczkę w tej firmie, nie mogą wnioskować o dodatkową na tytułowej stronie internetowej. Jest ona niejako dodatkowym kanałem sprzedaży dla SMS Kredyt, który nie zdecydował się na odświeżenie starego serwisu.

Zaciągając przykładową pożyczkę na dwa i pół roku w kwocie 5000 złotych, poniesiemy opłaty w wysokości 5672,42 zł przy RRSO wynoszącym 96,92 %.

Podobne wpisy: