Mini Pożyczka z ofertą 2000 zł za 0

      Możliwość komentowania Mini Pożyczka z ofertą 2000 zł za 0 została wyłączona

Na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących pierwsze chwilówki za darmo. Kolejnym debiutantem jest Mini Pożyczka z propozycją dwóch tysięcy złotych do pożyczenia bezpłatnie na okres 30 dni. Sprawdźmy, jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o jej produkt.

Sprawdź mini pożyczkową ofertę

Jak działa pożyczanie w Mini Pożyczce ?

Schemat wnioskowania w serwisie nie odbiega od sposobów praktykowanych przez inne firmy pożyczkowe. Wybieramy potrzebną kwotę i czas na jej spłatę. Kolejny krok, to wypełnienie wniosku. Wszystko odbywa się online bez konieczności przedstawiania jakichkolwiek papierowych dokumentów. Jedyny, który będzie nam potrzebny, to dowód osobisty do wpisania niezbędnych danych.
Kolejny etap polega na potwierdzeniu swojej tożsamości. Odbywa się to na dwa sposoby. Poprzez przelew uwierzytelniający lub szybką identyfikację. Dzięki niej firma oferuje swoje pożyczki bez przelewania grosza a to znacznie skraca czas oczekiwania na ocenę wniosku i wpływ pieniędzy na konto. Ten sposób staje się powoli standardem na rynku pozabankowych pożyczek i pozwala na szybką obsługę klientów i decyzję. O jej wyniku zainteresowane osoby informowane są niezwłocznie. Jeśli jest pozytywna następuje szybki przelew pożyczonych środków na konto wnioskodawcy.

Mini Pożyczka nie taka mini

Maksymalna kwota 2000 złotych za darmo plasuje ofertę firmy wśród podmiotów pożyczających bezpłatnie w czołówce zestawienia. Wyprzedza ją ośmiu oferentów skłonnych proponować wyższe sumy i w kilku przypadkach także na dłuższy czas. Należy jednak przyznać, iż mini pożyczkowa kwota jest wystarczająca, nawet na większe wydatki i zapewne nie każdy tak dużej będzie potrzebować.
Ostatecznie mówimy o chwilówce, która z definicji jest niewygórowaną kwotą, zaciąganą na niedługi czas. Dla powracających klientów z wymaganą zdolnością kredytową, Mini Pożyczka oferuje nawet 5000 złotych z jednomiesięcznym okresem spłaty. A więc ilość pieniędzy niebagatelną będącą produktem ratalnych podmiotów.

mini pożyczka

Mini pożyczkowe refinansowanie

Refinansowanie pożyczki to jeden ze sposobów na jej spłatę. Podstawowy odbywa się rzecz jasna z własnych środków, powyższy zaś z pieniędzy od firmy wskazanej przez Mini Pożyczkę. Jeśli nie jesteśmy w stanie uregulować obecnego zadłużenia na czas, wystarczy że spłacimy jego koszt. Całość zadłużenia zostanie spłacona przez pożyczkę refinansującą a nam pozostanie uregulowanie jej kosztu. Przy dużych potrzebach finansowych możemy wnioskować o wyższą kwotę od wcześniej zaciągniętej. W takim przypadku nadwyżka zostanie przelana na nasz rachunek bankowy. Aby skorzystać z opcji refinansowania, należy zalogować się do panelu klienta.

Serwis internetowy pożyczkodawcy

Mini Pożyczka może pochwalić się wzorcową strona internetową. Nie znajdziemy na niej naciąganych opinii i samochwalczych frazesów. Zakładki podpowiedzi i informacji są łatwe do znalezienia a treści na temat produktu w pełni wystarczające.
Osoby mające dylematy, co do sposobu pożyczania, rozwieją je szybko, zapoznając się z sekcją: pytania i odpowiedzi. Serwis, jak na obecne wymogi przystało, korzysta z bezpiecznego protokołu. Dostępny jest także na urządzeniach przenośnych, dzięki czemu o mini pożyczkowe kwoty możemy wnioskować za pomocą smartfona lub tabletu.
Trzeba przyznać, iż kolorystyka strony z błękitnymi odcieniami nieba i morza dodają jej eleganckiego wyglądu. Przynajmniej w mojej subiektywnej ocenie. Nawigacja w serwisie jest bez zarzutu i śmiało można wskazać adres www.minipozyczka.pl jako wzorcowy szablon internetowy dla firmy pożyczkowej.

Kontakt i godziny pracy

Właścicielem serwisu Mini Pożyczki jest firma Primus Finance z siedzibą w Warszawie przy ul. Rodziny Hiszpańskich 8.
Poza formularzem kontaktowym na stronie, można komunikować się z pożyczkodawcą, pisząc na maila lub dzwoniąc na numer telefonu 22 2010646.
Obsługa klientów odbywa się w dni powszednie od 8:00 do 20:00 w soboty zaś od 8:00 do 15:00. Możliwość składania wniosków jest oczywiście całodobowa.

Podobne wpisy: