Pożyczka 1800 zł za 0 zł w Szybkiej Gotówce

      Możliwość komentowania Pożyczka 1800 zł za 0 zł w Szybkiej Gotówce została wyłączona

Okresową promocję, którą jest pożyczka 1800 zł bez żadnych opłat ogłosiła Szybka Gotówka. Wszyscy chętni klienci będą mogli z niej skorzystać w dniach 23 – 30 września bieżącego roku. Warunkiem jest posiadanie statusu nowego klienta, czyli korzystanie z pożyczki w tej firmie po raz pierwszy.

Jak wnioskować o pożyczkę 1800 zł bez opłat w Szybkiej Gotówce ?

O pożyczkę wnioskujemy przez Internet. Tak, jak w innych firmach należy wypełnić odpowiedni formularz i założyć w Szybkiej Gotówce konto. Firma adresuje swoje pożyczki do osób, które ukończyły 18 lat, posiadają obywatelstwo polskie, rachunek w jednym z polskich banków a także aktywny telefon komórkowy. Niezbędnym jest też brak zaległości w spłatach wcześniej zaciągniętych pożyczek i kredytów bankowych.

Przeczytaj też: darmowa pożyczka 2500 zł

pożyczka 1800 zł

Komu pożyczka 1800 zł nie będzie przyznana ?

Firma dokładnie precyzuje warunki, które uniemożliwią uzyskanie u niej 1800 złotowej pożyczki, jak też chwilówek w innych kwotach. Są nimi między innymi brak stałego dochodu a więc osoby bez pracy lub otrzymywania stałych świadczeń nie otrzymają pożyczki od Szybkiej Gotówki. Na taką pożyczkę nie mogą też liczyć osoby widniejące na listach dłużników. Bezskuteczne też będzie wnioskowanie o pieniężne środki przez dotychczasowych klientów, którzy nie spłacili wcześniej zaciągniętych w firmie zobowiązań.

Zobacz też zestawienie: nowe pożyczki

Jak szybko otrzymam 1800 złotych pożyczki ?

Pożyczkodawca zapewnia o czasie kilkunastu minut, co oznacza oczekiwanie na decyzję o pożyczeniu pieniędzy. Należy też uwzględnić czas na wypełnienie wniosku i wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Duży wpływ na czas otrzymania pożyczonych pieniędzy mają też godziny pracy osób w BIGach i bankach w których wnioskodawcy posiadają swoje konto. Ten ostatni parametr jest szczególnie istotny w czasie weekendów i w święta, które powodują, iż pożyczone pieniądze mogą być przesłane dopiero w najbliższym dniu roboczym.

Przeczytaj też: najlepsze pożyczki online

Pożyczka 1800 zł tylko na tymczasem

Niezrozumiałym może wydawać się fakt tylko tymczasowego uruchomienia tytułowej chwilówki przez Szybką Gotówkę. Dotychczasowa, darmowa pożyczka w kwocie 300 złotych nie jest zbyt chwytliwym argumentem marketingowym. Owszem dla osób chcących pożyczyć tak niewielką kwotę spełnia swoją rolę. Ale większość szukających pożyczek w sieci na pewno potrzebuje większych kwot lub pożyczek z dłuższym okresem spłaty. Czyżby właściciele serwisu nie wierzyli w większy, sprzedażowy aspekt znaczniejszych kwotowo darmowych pożyczek ? Miejmy nadzieję, że jest to sondażowa oferta, która zamieni się w przyszłości w stałą. Dzięki temu Szybka Gotówka dołączyłaby do czołówki firm oferujących pierwsze darmowe pożyczki w największych sumach.

Podobne wpisy: