Rabat pożyczkowy 10% w Providencie

      Możliwość komentowania Rabat pożyczkowy 10% w Providencie została wyłączona

Atrakcyjny rabat pożyczkowy pojawił się w ofercie Providenta. Firma startując z nową propozycją i hasłem „weź pożyczkę na miękkie lądowanie po świętach” – niebawem pojawi się z taką reklamą w mediach. Poświąteczne rabaty, to z handlowego punktu widzenia naturalna kolej rzeczy, do której zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Reklamy w mediach i na ulicy, wręcz krzyczą o poświątecznych wyprzedażach i obniżkach cen. Głównie związane są one z branżą handlową, ale nie brakuje ich także w usługach i dziedzinie finansowej związanej z szybkimi pożyczkami online.

O ile przed świętami wydajemy pieniądze mało roztropnie, o tyle po świętach pożyczamy je z przymusu. Często też z naglącej konieczności pogłębionej niezaplanowanymi wydatkami związanymi rachunkami, noworocznymi podwyżkami domowych mediów lub chorobą.

rabat pozyczkowy

W odróżnieniu od firm pożyczających za darmo, pożyczkodawcy z płatnymi ofertami, muszą często stosować atrakcyjny rabat pożyczkowy w rywalizowaniu o nowych klientów. Tak też jest w przypadku providentowej oferty, która kusi niecodzienną bonifikatą. Promocja „ Miękkie lądowanie” trwa od dzisiaj do 25 stycznia włącznie, więc tylko dwadzieścia dni. Skorzystać z niej mogą tylko nowi klienci oraz „wybrani klienci”, którzy zaciągną w Providencie pożyczkę w minimalnej wysokości 2000 złotych.

Określenie „wybrani”* oznacza zapewne także dotychczasowych pożyczkobiorców, którzy spełnią regulaminowy warunek wymagalnej kwoty. Aby zapewnić sobie rabat pożyczkowy w obecnej ofercie Providenta, należy podpisać umowę pożyczkową w Pakiecie Elastycznym, Standard lub Standard Plus. Spłata pożyczki może następować w tygodniowych lub miesięcznych ratach. 10 % rabat od pożyczonych w Providencie pieniędzy liczony jest od całkowitej kwoty pożyczki. Nie może on jednak przekraczać maksymalnej kwoty 750 złotych.

Gwarancją udzielenia przez pożyczkodawcę rabatu, jest nieodstąpienie od umowy w trybie oraz w terminie przewidzianym w umowie.

*”wybrany klient” w powyższej promocji oznacza osobę związaną z Providentem przynajmniej jedną umową pożyczkową lub posiadający spłaconą pożyczkę w ciągu ostatnich dwudziestu sześciu tygodni, który otrzymał od organizatora ofertę udziału w promocji. Czyli został do niej zaproszony.

Podobne wpisy: