Pożyczka 10000 zł za darmo na 30 dni

      Możliwość komentowania Pożyczka 10000 zł za darmo na 30 dni została wyłączona

Darmowa pożyczka 10000 złotych na okres 30 dni, to ewenement i rekordowa suma, którą możemy pożyczyć bez żadnych opłat. Jest to, co prawda pożyczka ratalna, aczkolwiek z możliwością zwrotu pożyczkodawcy w powyższym okresie czasu bez żadnych opłat. Taką ofertę w ramach specjalnej promocji „Przetestuj Zaplo przez 30 dni za darmo”, ogłosiła właśnie firma Zaplo z okresem jej obowiązywania jednego miesiąca czasu – do 15 maja tego roku.

SZCZEGÓŁY OFERTY PRZETESTUJ ZAPLO PRZEZ 30 DNI ZA DARMO

Pożyczka 10000 zł za darmo detronizuje tym samym ofertę Providenta z darmową pożyczką 7500 złotych, o której pisałem niedawno. Tak się składa w ostatnim czasie, że to firmy z ofertami pożyczek ratalnych wiodą prym w proponowaniu darmowych pożyczek. Pomijając niedawne zwiększenie kwoty darmowej chwilówki w Alfa Kredyt, żadna z pozostałych firm nie zdecydowała się na podobny krok. Mam tu na myśli także inne podmioty pożyczkowe, które do tej pory nie zaoferowały bezpłatnych pożyczek dla nowych klientów. Można wysnuć uzasadnione przypuszczenie, że tytułowa pożyczka 10000 zł za darmo, to nic innego, jak sondowanie rynku. Tym, między innymi można wytłumaczyć tylko jednomiesięczny okres obowiązywania oferty – promocji. To także bez wątpienia skuteczny wabik w postaci darmowego pożyczenia środków pieniężnych, co w przypadku Zaplo, stanowi bardzo dużą kwotę. Jeśli oferta okaże się skuteczną i przyciągnie wielu klientów, czeka nas zapewne „wysyp” wielu takich ofert w kolejnych firmach pożyczających na raty.

pożyczka 10000 zł za darmo

Jak skorzystać z darmowej pożyczki w Zaplo ?
Warunek skorzystania z promocji jest tylko jeden. Należy zwrócić całość pożyczonej kwoty w nieprzekraczalnym terminie 30 dni od jej zaciągnięcia. Osobami uprawnionymi do skorzystania ze specjalnej oferty pożyczkowej, są wszyscy pożyczkobiorcy, którzy złożą wniosek o pożyczkę ratalną w Zaplo i ją otrzymają. Firma dopuszcza też możliwość podpisania umowy w terminie 3 dni od zakończenia promocji, o ile wniosek o pożyczkę zostanie złożony maksymalnie do godziny 23:59:59 w dniu 15 maja bieżącego roku.

10000 złotych pożyczanej kwoty, to bardzo dużo. Nie mówimy w tym przypadku o kilkuset złotowej chwilówce branej na opłacenie rachunków, czy drobne, pilne wydatki. To pokaźna kwota, która stanowić może realną pokusę. Tym bardzie, że związany jest z nią aspekt darmowości. Trzeba jednak pamiętać, że podpisujemy w zasadzie umowę o pożyczenie niemałych pieniędzy i ich ratalne spłacanie. Kosztuje ono niemało. Długi okres spłaty kusi. Ale rzutuje także na opłaty, które mogą wynieść prawie taką samą kwotę, jaką pożyczamy. Oczywiście możemy pożyczyć mniej, jak dziesięć tysięcy złotych. Jeżeli jesteśmy pewni i czujemy się na siłach, że oddamy na czas – możemy skorzystać z darmowej pożyczki ratalnej od Zaplo.

Podobne wpisy: