Pożyczka 7500 złotych za darmo na 30 dni

      Możliwość komentowania Pożyczka 7500 złotych za darmo na 30 dni została wyłączona

Któż by się spodziewał, że rekordowa pożyczka 7500 złotych za darmo z okresem spłaty 30 dni, zaistnieje w ofercie Providenta. Tak się właśnie dzieje w postaci specjalnej promocji z której wszyscy pożyczkobiorcy mogą skorzystać do 30 kwietnia bieżącego roku. Podstawowy warunek jaki należy spełnić, to spłata pożyczonych pieniędzy w okresie 30 dni od daty zaciągnięcia pożyczki. Provident określa to jako dodatkowe uprawnienie przynależne do pożyczki samoobsługowej zaciąganej na okres od 3 do 24 miesięcy.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY

Maksymalna, możliwa kwota pieniędzy do pożyczenia, to 7500 złotych. Dla przypomnienia, pożyczka samoobsługowa, to najnowszy produkt Providenta – pożyczka ratalna o którą wnioskujemy przez Internet a jej wypłata i spłata odbywa się bez praktykowanych, jak dotąd przez firmę wizyt domowych jej przedstawicieli. Pożyczkobiorca otrzymuje przyznaną pożyczkę bezpośrednio na konto i spłaca ją w formie przelewów w miesięcznych ratach. Oferta pożyczkowa kierowana jest do osób, które ukończyły 18 lat, posiadają rachunek bankowy i stały dochód. Muszą także posiadać aktywny numer telefonu komórkowego, własny adres e-mail i co oczywiste, tak jak w przypadku innych firm pożyczkowych w kraju – obywatelstwo polskie i ważny dowód osobisty.

pozyczka 7500 zlotych za darmo

Darmowa pożyczka Providenta, to dla mnie duże zaskoczenie. Firma przyzwyczaiła nas, co prawda do cyklicznych akcji promocyjnych, ale takiej oferty trudno było się spodziewać. Mieliśmy już promocję „miękkiego lądowania” – 750 złotową premię dla nowych klientów, swoisty cashback 200, 500 lub nawet 1000 złotych za spłatę określonej ilości rat w danym czasie, gwarancję najniższej raty, 0,95 zł dziennie za pożyczkę, darmowe tablety dodawane do zaciąganych pożyczek.

Tym razem Provident sonduje segment klientów, którzy wezmą u niego pożyczkę samoobsługową z dowolnym okresem spłaty i zwrócą ja bez odsetek i prowizji w terminie spłaty pierwszej, miesięcznej raty pożyczki. Dowodzi to bez wątpienia jakości produktu jakimi są darmowe chwilówki oferowane przez konkurencję. Na tym polu Provident także chce zaistnieć, wprowadzając podobną ofertę, choć ograniczoną w czasie. Można także założyć, że czyni to z większymi szansami pozyskania klientów, którym nie uda się spłacić pożyczki w terminie 30 dni i którzy de facto nabędą ostatecznie pełnopłatny produkt. Pożyczka 7500 złotych za darmo jest kwotą maksymalną w tej ofercie do pożyczenia. Można wnioskować o pożyczkę w mniejszej wysokości.

Podobne wpisy: