Feniko – pożyczka 1000 zł na 120 dni

      Możliwość komentowania Feniko – pożyczka 1000 zł na 120 dni została wyłączona

Oferta Feniko to pożyczka jednego tysiąca złotych na bardzo długi czas spłaty. Wynosi on 120 dni, czyli cztery miesiące. Oczywiście nie pożyczymy na tak długi czas za darmo. Ale coś za coś. Komfort długiego czasu spłacanie, będzie nas kosztował 376 złotych i 65 groszy. Informację o reprezentatywnym koszcie pożyczki znajdziemy na tytułowej stronie Feniko.

feniko

Możliwe też są symulacje innych kwot za pomocą suwaka pożyczkowego. Startując od minimalnej kwoty pożyczki – 300 złotych na powyższy okres jej spłacania, poniesiemy koszty w wysokości 112 złotych i 99 groszy. Firma Nummus Finanse z Tych, właściciel serwisu feniko.pl, nie reklamuje się jako najtańsza, czy też najszybciej udzielająca pożyczek pozabankowych.

Prognozowany czas rozpatrzenia wniosku, to 24 godziny robocze. Czyli jedna doba, którą musimy wziąć pod uwagę, czekając na odpowiedź w sprawie naszego starania o pożyczkę. I to w godzinach pracy firmy od poniedziałku do piątku. Warto, jednak złożyć wniosek w tej firmie, jeśli chcemy pożyczyć na tak długi czas. Pożyczka ma typowy charakter chwilówki ratalnej. Spłacamy ją w równych czteromiesięcznych ratach.

feniko

Aplikowanie o pożyczkę polega na wypełnieniu odpowiedniego formularza i wysłaniu wniosku. Zajmuje to tylko chwilę. Podajemy w nim wymagane informacje osobowe i te, które mówią o naszym zatrudnieniu i zarobkach. Weryfikujemy adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Odbywa się to za pomocą specjalnego kodu, który otrzymujemy na adres poczty elektronicznej i posiadany numer telefoniczny. Feniko doradza i w zasadzie wymaga, aby przy aplikowaniu o pożyczkę wypełnić wszystkie pola formularza.

Przetwarzanie i analiza wniosku trwa maksymalnie jedną dobę. Oceniane jest w tym czasie ryzyko kredytowe wnioskodawcy i zgodność jego danych osobowych. Poprawność danych i odpowiedź w sprawie akceptacji otrzymania pożyczki potwierdzana jest przez Nummus Finanse Sp. z o.o. SMS-em i wiadomością wysyłana na adres mailowy pożyczkobiorcy.

Następnym krokiem, który należy wykonać, jest przelanie jednego grosza na konto firmy pożyczkowej. Uwiarygodniamy tym samym swoją tożsamość i potwierdzamy numer konta, na które otrzymamy pożyczone pieniądze. Następny krok należy do Feniko w postaci przelewu udzielonej pożyczki. Zostanie też nam przesłana jej umowa na podany adres e-mail.

Strona internetowa tego pożyczkodawcy, należy w mojej opinii do jednych z najbardziej schludnych i czytelnych witryn firm pożyczkowych. Nie zaśmiecają jej zbędne reklamy i graficzne dodatki. Wszystko jest czytelne i dostępne za pomocą jednego kliknięcia myszą lub palcem na urządzeniu mobilnym. Zminimalizowana grafika nie dostarcza, co prawda praktycznych informacji, ale stanowi miłe dla oka kolorystyczne wypełnienie strony. Harmonizuje ono z filetową tonacją serwisu na białym tle, które daje wrażenie czystości i czytelnego przekazu informacji. Brak graficznych fajerwerków działa na korzyść pożyczkodawcy, dzięki czemu osoba starająca się o pożyczkę znajduje niezbędne informacje w sposób szybki i ergonomiczny. W ewentualnej klasyfikacji na najlepszą, internetową stronę pozabankowego pożyczkodawcy, przyznałbym temu serwisowi pierwsze miejsce. Powyższą opinię potwierdzą zapewne też inne osoby, które miały możliwość odwiedzić internetowy serwis pożyczkowy Nummus Finanse.

Podobne wpisy: