Darmowa pożyczka konsolidacyjna od Citi Handlowego

      Możliwość komentowania Darmowa pożyczka konsolidacyjna od Citi Handlowego została wyłączona

Nowi klienci banku wyrabiający kartę Citi Simplicity, będą mogli skorzystać z dwóch, kolejnych promocji. Pierwszą jest darmowa pożyczka konsolidacyjna spłacana kartą, drugą zaś gratisowy bon zakupowy. Możemy go zrealizować w drogeriach Hebe w kwocie do 300 złotych lub w sklepach Biedronka do sumy 250 złotych.

Dla kogo bezpłatne konsolidowanie z RRSO % ?

Adresatami są nowi klienci banku, którzy nie posiadali w nim żadnej karty kredytowej od 1 stycznia ubiegłego roku. To także osoby posiadające pożyczki lub kredyty w innych bankach, które zarejestrowane są w Biurze Informacji Kredytowej.
Wymogi formalne, to także te, które należy spełnić, aby ubiegać się o kartę Citi Simplicity.
Są nimi: minimalny wiek 18 lat, minimalny dochód netto w kwocie 1200 złotych, minimalny staż pracy w danej firmie – 3 miesiące, zaś w przypadku działalności gospodarczej min. 2 lata z wymaganymi dochodami netto w kwocie 2500 złotych.

Darmowa pożyczka konsolidacyjna jak skorzystać z promocji ?

Aby skorzystać z propozycji Citi Banku, należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie „Konsolidacja dla nowych klientów RRSO 0% przez rok”. Podajemy w nim podstawowe dane kontaktowe, oczekując na telefon konsultanta. W czasie rozmowy składamy wniosek o kartę. Zawierając umowę musimy złożyć dyspozycję wypłaty środków z karty na zasadzie przelewu przy jej rozłożeniu na raty w formie spłat częściowych „Komfort”. Środki te nie mogą przekraczać sumy zobowiązań widocznych w BIK. Bank umożliwia ustanowienie sumy konsolidacyjnej nieprzekraczającej pułapu 10000 złotych na 12 miesięcy. Wymogiem formalnym jest także przekazanie bankowi dokumentu potwierdzającego otrzymywane dochody. O sposobie jego przekazania zostaniemy poinformowani przez konsultanta.

Profity pożyczki konsolidacyjnej

Bbank nie pobierze żadnej opłaty związanej z Planem spłat ratalnych „Komfort” zapewniając 0% kosztów. Podobnie nie pobierze żadnej prowizji za otwarcie Planu „Komfort”. Takie same, zerowe koszty charakteryzują obsługę Planu przez okres jednego roku od momentu jego uruchomienia. Mamy więc zapewnione RRSO na poziomie 0%.

Konsolidowanie dzięki darmowej karcie

Karta Citi Simplicity, to wyjątkowy produkt. Nie płacimy ani grosza za jej wyrobienie, ani też za użytkowanie. Spłaty zadłużenia w okresie bezodstkowym, tak jak w przypadku innych kart, także są darmowe. Citi handlowy przy obecnej promocji dodaje także darmowe przelewy na spłatę zadłużenia w innych bankach. Dzięki nim darmowa pożyczka konsolidacyjna może być dobrym rozwiązaniem dla osób posiadających pożyczki w innych bankach. Użytkownicy karty powinni także pamiętać, aby nie włączać usługi CitiPhone, gdyż związane są z tym opłaty. Nieopłacalne jest także nadpłacanie karty kwotą wyższą, niż 200 złotych. Z tego tytułu bowiem bank pobiera opłaty.
Przeczytaj też: Konsolidacja chwilówek na różne sposoby

Konsolidowanie zadłużenia dzięki karcie Citi Handlowego – podsumowanie

Model promocji „Uwolnij swój świat z karta kredytową Citi Simplicity” wpisuje się w model darmowych produktów bankowych. Próżno szukać podobnej usługi konsolidacji kredytów w innych bankach a także u prywatnych pożyczkodawców. Osoby posiadające zadłużenie w innych instytucjach bankowych z nieprzekraczalna sumą wynikająca z promocji, powinny bez wątpienia rozważyć w niej udział. Maja na to czas do 19 listopada bieżącego roku.

Podobne wpisy: