Pożyczka na 0 procent od Inbanku

      Możliwość komentowania Pożyczka na 0 procent od Inbanku została wyłączona

W sukurs eurobankowym wypożyczkom przychodzą pożyczki Inbanku. A w zasadzie jego estońskiego oddziału, który rozpoczął właśnie działalność w Polsce. Oprócz atrakcyjnie oprocentowanych lokat, bank oferuje także produkty kredytowe. Pożyczka na 0 procent dostępna jest w jego ofercie z czteromiesięcznym okresem spłaty i zaciągana całkowicie online.

Charakterystyka produktu

Inbankowa pożyczka to rodzaj chwilówki, którą można otrzymać na maksymalny okres czterech miesięcy. Oferowana w modelu bez odsetek, nie jest jednak darmową pożyczką.
Jej koszt, podobnie jak eurobankowego produktu, związany jest z prowizją za jej udzielenie. Wynosi ona od 10 do 15% przy rocznej, rzeczywistej stopie oprocentowania na poziomie 60,06%. Spłacana jest w sposób, którego próżno szukać u prywatnych pożyczkodawców i w bankach. Odbywa się to na zasadzie spłaty części prowizji w pierwszych trzech miesiącach i całości – reszty w czwartym. Maksymalna kwota jaką możemy pożyczyć, to 4000 złotych.
Przeczytaj też: Gdzie szybka Pożyczka ? Podpowiadamy

pożyczka na 0 procent

Jak wnioskować o pożyczkę od Inbanku ?

Dystrybuowanie i korzystanie z pożyczek Inbanku odbywa się całkowicie przez Internet. Nie ma konieczności zakładania konta bankowego – Inbank w ogóle tego nie oferuje. Najpierw należy zarejestrować się w serwisie, podając swoje dane osobowe. Następnie uwierzytelniamy swój adres e-mail, na który otrzymamy wiadomość z linkiem. Jego kliknięcie umożliwi w kolejnym kroku utworzenie hasła dostępowego do serwisu bankowości elektronicznej. Zatwierdzamy je kodem SMS otrzymanym od estońskiego banku. Po zalogowaniu mamy możliwość wnioskowania o pożyczkę na 0%.
Kolejnym krokiem jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego 1 zł w celu potwierdzenia naszej tożsamości i numeru konta na które przelana będzie inbankowa pożyczka. Umowę o jej zaciągnięcie podpisujemy kodem SMS. W niektórych sytuacjach bank może wymagać przesłania dokumentu potwierdzającego otrzymywane dochody.
Zerknij też na: Nowe pożyczki

Drożej niż a banku, ale tanie niż w parabanku

Pożyczka na 0 procent estońskiego banku jest trochę droższa od rodzimych ofert tego rodzaju instytucji. Ale należy przyznać , że także o wiele tańsza od prywatnych, płatnych pożyczek. Z tego też powodu może być źródłem wielu zawirowań w tym sektorze. Niezbędna jest tu promocja w odpowiedniej skali i mniej restrykcyjne niż bankowe warunki pożyczkowe. Czas pokaże, czy podobnie jak w Estonii, Inabank będzie dystrybutorem, co czwartej zaciąganej pożyczki.

Podobne wpisy: