Darmowa pożyczka na 4 miesiące

      Możliwość komentowania Darmowa pożyczka na 4 miesiące została wyłączona

Przyszło nam czekać dobrych, kilka miesięcy na nową ofertę darmowego pożyczania. Tym razem deklasującą dotychczasowych rywali pod względem najdłuższego okresu spłaty. Parametr ten docenią na pewno osoby ceniące wygodę, jaką daje brak pośpiechu w regulowaniu zaciągniętych zobowiązań. Darmowa pożyczka na 4 miesiące powinna zapewnić ten komfort z nawiązką. To przecież około 120 dni , które możemy przeznaczyć na niespieszne spłacania rat Providenta na dwa sposoby o których piszę poniżej.

Parametry darmowej pożyczki na 120 dni

Provident startuje ze specjalną ofertą produktową Pożyczki na Start z możliwością spłaty na dwa sposoby. Różnią się one częstotliwością regulowania rat , a co za tym idzie ich wysokością. Zaciągnięte zobowiązanie możemy spłacać w 4 miesięcznych ratach lub rozłożyć je na tygodniowe płatności. Biorąc maksymalną, darmową pożyczkę od Providenta w wysokości 1500 złotych i decydując się na raty miesięczne, będziemy musieli w każdym miesiącu spłacać je po 375 złotych. Przy tygodniowym regulowaniu tego zobowiązania możemy liczyć się z o wiele mniejszymi kwotami, które wynosić będą 93,75 zł.

Warunki otrzymania i wniosek

Darmowa pożyczka na 4 miesiące adresowana jest jedynie do nowych klientów. Jej RRSO wynosi 0% uwzględniające zerowy koszt kredytu, taką sama prowizję i odsetki. Jak wnioskować o darmową pożyczkę w Providencie ? Wniosek składać możemy przez Internet na stronie provident.pl. Z oferty skorzystać mogą jedynie nowi klienci, którzy nie brali dotychczas pożyczek w tej firmie. Akceptacja wniosku zależna jest także od pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Podobnie jak inne firmy, Provident umożliwia utworzenie w swoim serwisie indywidualnego konta pożyczkobiorcy. Ułatwia to sam fakt wnioskowania o pożyczenie pieniędzy, jak też ich późniejszą spłatę, czy też kontakt z pracownikami firmy. W tym celu przyjdzie nam wypełnić specjalny formularz. Musimy podać w nim swoje dane osobowe, stan cywilny, fakt posiadania samochodu, jak też liczbę osób na utrzymaniu.

Niezbędnym wymogiem jest także podanie informacji o swoim statusie zatrudnienia łącznie z jego okresem, jak też z nazwą pracodawcy. Ilość i szczegółowość informacji niewątpliwie pomaga w lepszym poznaniu pożyczkobiorcy, ale może też stanowić dla niego dyskomfort w poświęcaniu dużej ilości czasu na wypełnianie wniosku. Podczas, gdy inne firmy minimalizują ilość pól do wypełnienia, Provident pozostaje przy swojej wersji bardziej szczegółowego poznania profilu przyszłego pożyczkobiorcy.

Darmowa pożyczka na 4 miesiące

Liderzy darmowych ofert pożyczać będą na dłużej

120 dni providentowej pożyczki, to bez wątpienia ewenement na rynku. Dyskwalifikacja dotychczasowych liderów pożyczających za darmo na 60 dni, rozpocznie bez wątpienia nowe, pożyczkowe konkurowanie. Trudno w nim o oferowanie bardzo wysokich kwot do pożyczenia.
Nie każdemu będą one potrzebne w takiej wysokości i nie każdą firmę byłoby stać na ich udzielanie. Znacznie łatwiej jest dystrybuować typową pożyczkę, czy chwilówkę w średniej kwocie (tutaj akurat 1500 złotych), ale na znacznie dłuższy okres spłaty. Tak też zrobił Provident, rozpoczynając zapewne nowe konkurowanie o klienta, który chce pożyczyć za darmo na jak najdłuższy czasu.

Darmowa pożyczka na 4 miesiące – podsumowanie

Wyjątkowość oferty pod względem terminu spłaty, będzie niewątpliwie atrakcyjną opcją dla wielu pożyczkobiorców. Upodobnienie produktu do niedawnych ofert banków, to bez wątpienia odzew na promocje tych instytucji finansowych. To także ewentualna zapowiedź nowego trendu w konkurowaniu o potencjalnych klientów. Szczególnie takich, którzy cenią sobie w miarę długi okres spłaty pożyczkowych kwot. Swoją drogą ciekawić może na ile konkurencja tytułowego pożyczkodawcy postara się w przebiciu jego oferty. Porównywalne lub lepsze propozycje będą mile widziane, szczególnie przez osoby chcące pożyczać za darmo i jak najdłużej spłacać takowe zobowiązania z zerowymi odsetkami.

Podobne wpisy: