Kuki pożyczka 2500 zł za 0 na 30 dni

      Możliwość komentowania Kuki pożyczka 2500 zł za 0 na 30 dni została wyłączona

Mamy nowego oferenta darmowych pożyczek. Jest nim serwis Kuki z ofertą, która plasuje się w czołówce podmiotów udzielających chwilówek w największej wysokości zupełnie za darmo. Korzystając z jego usług, możemy pożyczyć 2500 złotych na 30 dni nie ponosząc żadnych kosztów przy terminowej spłacie.

SPRAWDŹ OFERTĘ od Kukiego

Warunki darmowego pożyczania w serwisie kuki.pl

Tak, jak przy większości dostępnych obecnie ofert, należy być klientem, który wnioskuje o pożyczenie pieniędzy w serwisie po raz pierwszy. Czyli nie korzystaliśmy do tej pory z usług pożyczkodawcy. Warunek stosunkowo łatwy do spełnienia, gdyż na obecną chwilę jest to oferta debiutująca na rynku.
Podstawowe wymagania do darmowego pożyczania od Kukiego, to także minimalny wiek 20 lat i nie ukończony 75 rok życia. Pozostałe warunki, to typowy standard: posiadanie ważnego dowodu osobistego, numeru telefonu komórkowego i własnego rachunku w banku. Niezbędnym wymogiem jest też posiadanie obywatelstwa polskiego i pełnej zdolności do czynności prawnych.
I na koniec to, o czym należy pamiętać, chcąc pożyczyć po raz pierwszy za darmo: terminowa spłata pożyczonych pieniędzy.
Przeczytaj też: Pożyczki Vivus na trzy miesiące za 0 zł

kuki

Strona internetowa kuki.pl

Serwis wydaje się być bardzo ergonomiczny w korzystaniu. Zarówno na komputerach stacjonarnych, jak też na urządzeniach przenośnych. Działa płynnie i bezproblemowo. Kalkulator pożyczkowy natychmiastowo wylicza koszty przy wprowadzonych przez użytkownika parametrach.
Dopuszczalne kwoty pożyczkowe i terminy spłat możemy wpisywać bezpośrednio lub określać za pomocą wygodnych suwaków. Naturalnie przy kryteriach dla nowych klientów, koszty te zawsze wynoszą 0 złotych z maksymalnym terminem spłaty 30 dni.
Strona została wyposażona także w aplikację czatu online. Dzięki niej możemy zadać pracownikom serwisu szybkie pytanie i rozwiać wątpliwości na temat warunków pożyczkowych.
Przeczytaj też: Pożyczki bez przelewania grosza

Jak wnioskować o darmową pożyczkę od Kukiego ?

Poza wymogiem bycia nowym klientem, należy założyć w serwisie indywidualne konto. Dzięki niemu szybko dopełnimy formalności pożyczkowych, jak też tych związanych z późniejszą spłatą zobowiązań. Kolejnym krokiem jest uwierzytelnienie się jako pożyczkobiorca. Uczynimy to poprzez przelew jednego grosza. Kwota ta zostanie nam później zwrócona na konto.
Oczywiście przelewu dokonujemy z własnego rachunku bankowego. Najszybszego uwierzytelniania dokonamy z rachunku w banku w którym pożyczkodawca także posiada rachunek.
Jeśli nie posiadamy ROR-u w bankach współpracujących z serwisem, najlepiej jest zrobić przelew na jego konto w banku BZ WBK.
Pominąłem tutaj wybór kwoty pożyczki i jej okresu, co stanowi indywidualny wybór i potrzebę osoby wnioskującej. Dla przypomnienia: w serwisie kuki.pl możemy po raz pierwszy pożyczyć maksymalną kwotę 2500 złotych na nieprzekraczalny okres 30 dni. Minimalna kwota pożyczki wynosi 250 złotych z powyższym okresem spłaty.
Przeczytaj też: Pożyczka 600 zł – łatwo i za darmo

Pierwsza pożyczka przy istniejących zobowiązaniach w innych firmach i bankach

Pożyczkodawca nie stawia jakichkolwiek przeszkód swoim klientom, jeśli posiadają oni aktywne zobowiązania w innych podmiotach pożyczkowych i instytucjach bankowych. Dodatkowym atutem będzie brak opóźnień w spłatach tych zobowiązań. Trudno dociec w jaki sposób pracownicy firmy sprawdzają powyższe opóźnienia lub braki spłaty, ale jeśli takowych nie posiadamy, nasze szanse na otrzymanie kukijowej pożyczki będą duże.
Przeczytaj też: Jak pożyczyć pieniądze za darmo ?

Maksymalne kwoty pożyczkowe

O darmowych już wiemy. Jeśli chodzi o kolejne pożyczki, ich maksymalna, jednorazowa kwota, to 5000 złotych. Koszty przy poszczególnych sumach przedstawiają się następująco: 500 zł – 95 zł, 1000 zł – 190 zł, 2000 zł – 380 zł, 3000 zł – 570 zł, 4000 zł – 760 zł i 5000 zł – 950 zł.
Kalkulacje zostały przeprowadzone przy uwzględnieniu 30 dniowego terminu spłaty.

Przedłużenie pożyczki

Pożyczkodawca umożliwia przedłużenie okresu spłaty zaciągniętych u niego zobowiązań. Dla przykładu koszty największej kwoty pożyczkowej, wynoszą odpowiednio: 7 dni – 485 złotych, 14 dni – 525 złotych i 30 dni – 610 złotych.
Możliwość przedłużenia spłaty promocyjnej, pierwszej pożyczki, obowiązuje dwa razy. Jeśli chodzi o kolejne dla stałych klientów, taka dogodność oferowana jest tylko jeden raz.
Przeczytaj też: Refinansowanie pożyczki – gdzie i za ile ?

Właściciel serwisu

Oferentem darmowych pożyczek w serwisie kuki.pl, jest Fincapital Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Postępu 18 B. Możemy się z nią skontaktować pod numerem telefonu 223499410 w sprawach dotyczących obsługi klienta i oferty pożyczkowej. Pod drugim numerem telefonu 223499412 uzyskamy informacje i pomoc w przypadku problemów ze spłatą pożyczek.

Podobne wpisy: