Darmowa pożyczka na lendon.pl

Darmowa pożyczka w serwisie lendon.pl stanowi ofertę dla klientów, którzy po raz pierwszy korzystają z usług Creamfinance Poland – właściciela strony internetowej.  Dopuszczalny, darmowy limit pożyczki, to 1000 złotych, którą można otrzymać na 30 dni.

Sposób wnioskowania przebiega podobnie, jak w przypadku innych pozabankowych firm pożyczkowych. W pierwszej kolejności należy zarejestrować się na lendon.pl i wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. Potwierdzeniem rejestracji jest dokonanie przelewu jednego grosza na konto firmy. Potem następuje rozpatrzenie wniosku i w przypadku jego pozytywnego wyniku – darmowa pożyczka wysyłana jest na konto wnioskodawcy. Wnioski o chwilówki rozpatrywane są przez pracowników Creamfinance Poland od 8:00 do 21-ej w dni robocze, zaś w weekendy od 9:00 do 18-tej. Będąc już zarejestrowanym użytkownikiem na lendon.pl o pożyczkę można wnioskować także telefonicznie pod numerem telefonu 22 1006444.

Wymogi w stosunku do wnioskodawcy stawiane przez firmę są także podobne do tych, które stosuje konkurencja: darmowa pożyczka może być udzielona osobie legitymującej się dowodem osobistym i mającej miejsce stałego pobytu na terenie Polski, która jest w przedziale wiekowym od 23 do 65 lat, posiadająca rachunek w jednym z polskich banków a także posiadająca telefon komórkowy. Firma zastrzega sobie możliwość żądania przedstawienia także innych dokumentów od wnioskodawcy w procesie weryfikacyjnym. Dla klientów, którzy skorzystali z pożyczek, co najmniej dwa razy, firma oferuje bezpłatne, indywidualne konsultacje. Realizowane są one w obszarze trzech tematów związanych z finansami:

  • wykorzystanie osobistych środków finansowych,
  • bezpłatne porady na temat finansów i ekonomii,
  • doradztwo w zarządzaniu pieniędzmi.

Historia kredytowa wnioskodawców sprawdzana jest w następujących bazach danych: BIG, KRD, rejestr Dłużników ERIF. Banki, w kórych Creamfinance Poland posiada swoje konta, to PKO BP, mBank, Getin Noble Bank, BZ WBK, PKO SA, Millennium Bank i Alior. Firma udziela także pożyczek na Słowacji, Łotwie, w Czechach i Gruzji. Darmowa pożyczka tej firmy plasuje się pod względem darmowej kwoty możliwej do uzyskania w środku zestawienia, zaś pod względem czasu spłaty – w czołówce firm pożyczających za darmo na najdłuższe czasookresy.

Podobne wpisy: